Jsou věci, které je třeba servírovat postupně, až na některé maličkosti, které muži chtějí slyšet přímo a na rovinu. Nebojte se být upřímná, když…

Jste naštvaná

Po tradičně hektickém dni v práci vás uzemní kamarádka se svou super upřímnou odpovědí a ve finále vám zatelefonuje matka a vynadá vám, proč jste jí nevyzvedla šaty z čistírny. Zkrátka jeden z klasických špatných dnů. Přijdete domů a váš partner cítí nervozitu, kterou se snažíte zamaskovat za neutrální tváří a slovy nic se neděje. Pokud vás něco opravdu rozčílilo a není to super tajná informace, rozhodně se s partnerem o svých pocitech podělte. Není to dobré pro vztah, ani pro vás! Než v sobě problémy dusit, raději buďte otevřená. Je dobré podívat se na věc z jeho úhlu pohledu.

Něco nechcete

Snažíte se za každou cenu o to, aby váš partner byl spokojený, a tak raději dáte přednost víkendu s jeho přáteli, které až tolik nemusíte, namísto toho, abyste si užila pár beauty dní sama ve vašem bytě? Pak řekněte jednou pro vždy dost a svému partnerovi řekněte, co máte ráda a co ne, co chcete a co se vám naopak příčí. To samé platí ve vztahu. Pokud vám něco na partnerovi vadí, řekněte mu to. Ten, který vás miluje, se bude snažit své zlozvyky změnit.

Čeho se bojíte

Máte z něčeho strach a nevíte, jak to okolí sdělit? Pak začněte u svého partnera. Buďte upřímná ve věcech, o kterých byste raději nemluvila. Pokud je váš vztah pevný, pak se na vašem strachu budete podílet oba dva a vaše láska se o to více posílí.

Jaké máte plány

Zvláště na začátku vztahu je důležité partnerovi nastínit své plány do budoucna. Pokud toužíte po rodině a váš drahý chce raději ještě pár let cestovat a poznávat svět, je lepší si říct věci na rovinu dříve, než budete jeden druhého “brzdit.” Při plánování své budoucnosti navíc poznáte, jak to spolu myslíte vážně. Pokud jste holka do nepohody a váš drahý vidí za každým rohem schovaných několik nástrah, možná dostanete jedinečnou příležitost uvědomit si, že s tímhle chlapem je lepší zůstat jen jako dobrá kamarádka.

Co ráda dostáváte

Jste beznadějná romantička, která ráda dostává květiny jen tak z lásky? Pak svému milému řekněte, že by vás občas i malá kytička potěšila. Chcete k narozeninám raději dostat krásný šperk, namísto nového vysavače? Řekněte mu s předstihem, že ve zlatnictví máte vyhlídnutý náramek. Je fajn, když vás milý může překvapit něčím, co máte ráda a udělá vám radost, než abyste měla zkažený celý narozeninový večer z nevhodného dárku.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno