žena krása

Možná už nemáte čas, energii nebo chuť na to, abyste si každé ráno přivstala a věnovala spoustu času dokonalému make-upu. Nevadí! I s minimální časovou investicí se můžete cítit krásná a upravená. Poradím vám, jak na to. Na co se zaměřit?

Pečujte o svůj chrup

Zářivý úsměv je jedna z prvních věcí, které si na druhých lidech všimneme. A proto se starejte o svůj chrup, nepodceňujte pravidelné návštěvy zubního lékaře a dentální hygieny a pokud je to potřeba, nebojte se investovat do bělení zubů. Pokud se chcete cítit atraktivně, krásný bílý úsměv odvede většinu práce za vás.

Pleť je základ

Mnohem důležitější, než nános make-upu, je zdravě vypadající pleť. Nepotřebujete na to každé ráno hromadu času, jako v případě líčení, ale bohatě stačí se své pleti věnovat každé ráno a večer deset minut. Dvakrát denně svou pleť čistěte – vhodným kvalitním čistícím gelem z pleti odstraňte nečistoty, pot, mastnostu, popř. make-up. Je důležité pleť hydratovat krémem vhodným pro vás typ pleti. Řádná starost o pleť je investice do budoucna – žádná z nás netouží po vráskách.

zuby

Vlasy

Zdravé vlasy jsou další neodmyslitelnou částí ženské krásy. Vlasy není dobré mýt příliš často, protože dosáhnete opačného účinku – přemíra maštění. Vlasy myjte ideálně 2-3x týdně. Pokud chcete pro své vlasy udělat něco navíc a udržet je hebké a lesklé, ideální jsou masky na vlasy. Můžete využít nabídku masek v obchodě, ale také si udělat domácí, u které je výhodou, že přesně víte, co obsahuje. Barvení a stříhání nechte raději na profesionálech. Pravidelná návštěva kadeřnice je na místě i pokud nechcete změny a necháváte své vlasy přirozené – zastříhávání konečků udrží váš účes svěží.

Nehty

Nehty jsou vizitkou každé ženy. Nezálží, zda máte nehty gelové či svoje – důležité je, aby byly upravené. Svoje vlastní nehty udržujte čisté a zapilované a nezapomínejte také na nehty na nohou!

Oblečení

Nepotřebujete výstřelky poslední módy, abyste se cítila sebejistě. Důležité je oblékat se vhodně ke svému typu postavy, udržovat oblečení čisté a beze žmolků a hlavně nezapomínat na čisté boty.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno