Každá nevěsta by měla být co nejkrásnější. Provedeme vás svatebním líčením, které zvýrazní vaše přednosti, potlačí nedostatky a vy budete krásná nejen po celou dobu obřadu a slavení, ale i na fotografiích, které vám na památku přetrvají věky.

Výraznější líčení, než je obvyklé

Svatební líčení byste neměla odbýt za pár minut. Mělo by být opravdu dostatečně výrazné, aby vyniklo i na fotografii nebo videu. Pokud si na svatební nalíčení netroufnete sama, svěřte se do rukou odborníků. Vždyť kdy jindy byste měla být nejkrásnější než na vlastní svatbě.

Make-up a pudr

Základem každého líčení by měl být make-up v odstínu vaší pleti, abyste působila přirozeně. Make-up nesmí přecházet viditelně do jiného odstínu pleti, zejména máte-li šaty s hlubokým výstřihem nebo odhalenými rameny. Make-up vždy zafixujte pudrem, abyste se na fotografiích neleskla. A pudr si vezměte pro jistotu s sebou i na obřad, hostinu další slavnosti, abyste se mohla kdykoliv přepudrovat podle potřeby.

Oči

Na oči volte takové stíny, aby se hodily k vašemu typu – tedy jarní a podzimní typ si volí odstíny teplé, letní a zimní odstíny studené. Dále se snažte barvu stínů přizpůsobit i květinám, které budete držet v ruce, a šatům – zejména pokud mají jinou barvu než bílou. Kromě stínů můžete použít tužku na oči nebo i linky – obojí vám zvýrazní oči pro fotografování. Řasenku volte černou nebo v jiném tmavém odstínu a naneste ji několikrát za sebou – opět pro dostatečné zvýraznění na fotkách.

Tvářenka

Neměla byste zapomenout na tvářenku a zvýraznit si lícní kosti. Jednak budete působit svěžeji a jednak tvářenka způsobí opticky štíhlejší obličej.

Rty

Na rty se hodí spíše jemnější odstíny růžové, oranžové, světle červené, hnědé, protože nejvíce zvýrazněny máte oči. A je to také z toho důvodu, abyste nepůsobila příliš lacině. Konkrétní barvu vybírejte tak, aby celek jen doplnila, nikoliv tvořila.

Šperky

Veškeré šperky vybírejte s ohledem na zvolené líčení, teplým typům budou slušet zlaté, studeným typům spíše stříbrné anebo z bílého zlata. Pamatujte, že méně je někdy více, takže stačí buď výrazné náušnice, nebo např. výrazný řetízek či náramek. Nezapomeňte také na to, že byste měla mít při svatebním obřadu volný levý prsteníček, aby vám na něj partner/manžel mohl navléci snubní prsten.

Užijte si svatební den se vším všudy!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno