Katalog školek

Praha

    Úvod »
  1. Praha

Školka Praha. Začínáte se poohlížet po nejvhodnější školce pro vaše nejmenší? Na Mamči, internetovém magazínu pro ženy, najdete obsáhlý katalog školek v Praze a okolí. Vybírejte dle svých přesných parametrů vhodné jesle, mateřské školky, soukromé školky i školky s nejrůznějším zaměřením. Ty jsou v katalogu školek představeny nejen podle místa, ale také podle toho, jaké aktivity dětem v průběhu celého roku nabízejí, jaké sportovní vyžití nabízejí dle ročního období i to, jak jsou jednotlivé třídy vybavené či kolik dětí je v jedné třídě.

Vaše internetová kamarádka Mamči poradí každé mamince, jak správně vybrat školku, jak si poradit s výchovou dítěte, jaké aktivity vybrat pro nejmenší děti i to, kdy začít se sportem u malých dětí. Mamči je kamarádka také pro maminky, které o sebe rády pečují, zajímají se o módu, zdravý životní styl, rády vaří a zajímají se o sportovní aktivity pro chvíle strávené se svou rodinou.

Přidejte si Mamči na své sociální a mějte každý den po ruce pravidelnou nálož nejnovějších článků, které vám poradí, jak co nejlépe zvládnout každodenní kolotoč a přitom zůstat sama sebou a hlavně skvělou maminkou.

Příklad hledání: soukromá školka

Hledat v okolí 0 kilometrů
Hledat v okolí 0 kilometrů

Miniškolka KATKA

Miniškolka KATKA
Suchdolská 360/61, Praha, Suchdol, Praha 16500
+420 723 938 458
Celkem tu máme 5 školek

Školky v ČR

Vítej zpět!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Načtení hesla

Chcete-li obnovit heslo, zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?