Katalog školek

Moravskoslezský kraj

    Úvod »
  1. Moravskoslezský kraj

Hledáte pro své nejmenší mateřské školky a soukromé školky či ostatní školky s nejrůznějším zaměřením v moravskoslezském kraji? Na internetovém magazínu pro maminky, Mamči, najdete katalog – školky v moravskoslezském kraji. Vyberte si školku, která vám bude nejvíce vyhovovat a to nejblíže vašemu bydlišti. Při výběru školky dbejte především na vybavení a školní pomůcky pro děti, školní aktivity, sezónní sportovní aktivity i další parametry, které jsou pro vás klíčové pro výběr školky.

Mamči je internetový magazín pro všechny maminky, které si nechají rády poradit, jak vybrat správnou školku pro své děti. Poradíme vám, které aktivity jsou vhodné pro určitý věk dítěte, kdy se začít zaměřovat na výuku jazyků a sport. Někdy není úplně jednoduché děti přemluvit k určitým činnostem. Poradíme vám, jak je motivovat tak, aby je nové aktivity bavily!

Přidejte si Mamči na sociální sítě a mějte u sebe každý den všechny rady a tipy, které vám pomohou při výchově i motivaci vašeho dítěte. Mamči je vaší online kamarádkou, na které můžete své záležitosti probírat i s ostatními maminkami a to formou diskuze pod článkem.

Příklad hledání: soukromá školka

Hledat v okolí 0 kilometrů
Hledat v okolí 0 kilometrů

MŠ Krnov, Hlubčická

MŠ Krnov, Hlubčická
Hlubčická 398/89, Pod Bezručovým vrchem, Krnov, Česko, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, Moravskoslezský kraj 79401
+420 554 613 602
Celkem tu máme 4 školek

Školky v ČR

Vítej zpět!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Načtení hesla

Chcete-li obnovit heslo, zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?