Zdroj foto: commons.wikimedia.org

I zrozenci Vah mají své kameny, které jim mohou napomoci, a to zejména s jejich nerozhodností, kterou jsou pověstní. Naopak Váhy nemají problém s estetičnem, módou a dalšími krásnými disciplínami a jsou také výbornými partnery – své protějšky dokonale hýčkají.

Vhodné kameny pro Váhy

Pro zrozence ve znamení Vah se doporučují tyto drahé kameny: achát, akvamarín, ametrín, ametyst, avanturín, heliotrop, chiastolit, chryzokol, chryzopras, jadeit, jantar, jaspis, kunzit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, obsidián, olivín, opál, růženín, safír, sluneční kámen, topaz, turmalín a tyrkys.

Achát je kamenem pro Váhy velmi vhodným, protože podtrhuje jejich harmonii, posiluje sebedůvěru a pomáhá překonávat negativní pocity jako například zlobu, smutek nebo zahořklost.

Akvamarín zbavuje stresu, kterým mnohé Váhy trpí právě kvůli tomu, že se nedokážou rychle rozhodnout. Pro Váhy je lepší zelená varianta než modrá (modrou naopak darujte Vodnářům).

Ametrín je takový ametyst a citrín v jednom, takže slučuje i jejich pozitivní účinky. Ametrín odbourává stres a neklid, zbavuje svého nositele předsudků, podněcuje tvůrčí myšlení a pomáhá i soustředění.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org

Heliotrop je někdy nazýván též krvavým kamenem a je považován za kámen nanejvýš magický. Pomáhá zahánět všechny negativní síly, myšlenky i emoce. Zvyšuje kreativitu a intuici.

Chiastolit je pro Váhy výborným ochranným kamenem. Potlačuje veškeré negativní myšlenky a pomáhá se zbavit pocitu viny, kterým některé Váhy mohou zbytečně trpět.

Jantar je zkamenělá pryskyřice dávných stromů. Jantar je dobrý talisman. Pomáhá zejména osamělým Váhám, aby našly toho pravého partnera. Pomáhá splnit přání a sny.

Lapis lazuli je vhodným kamenem pro ty Váhy, které praktikují meditaci. Kromě toho pomáhá proti stresu a depresi. Dodává svému majiteli poctivost a čestnost, což ale Váhy téměř nepotřebují.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Předchozí článekJak vypadat mladší? Nezapomeňte na ruce
Další článekProč se vyplatí navštěvovat dentální hygienu
Jsem maminka dvou dětí – školačky a předškoláka, se kterými ráda podnikám výlety do přírody i za kulturou. Společně sbíráme bylinky po lesích i loukách, některé pěstujeme na zahrádce. Kromě toho se snažíme pěstovat zeleninu a okrasné květiny, miluju zejména růže. Ostatní pěstitelské tipy získávám zejména od obou babiček. Kromě psaní článků píšu také povídky a básničky, čímž si alespoň částečně plním svůj dětský sen – stát se spisovatelkou.

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno