Máte za sebou pár měsíců a stále si nejste jistá, jestli to s vámi myslí opravu vážně a je do vás zamilovaný? Existuje pár znamení, které vám napomůžou poznat odpověď!

Pořád si nejste jistá tím, jestli to s vámi myslí opravdu vážně i přes to, že jste k němu už pár jasných signálů vyslala? Pak se zaměřte na jeho chování. To vám snadno a rychle zhodnotí celou situaci. Muži, kteří jsou zamilovaní, dělají pár pro nás osvědčených gest, (samozřejmě zcela nevědomky) které nám jasně prozradí, že nás mají skutečně rádi.

Dává o sobě vědět

I když si v práci nemůže dovolit hodny telefonovat nebo vyťukávat zprávy, v každé volné chvilce vám dá najevo, že na vás myslí. Muži, kteří to se svými partnerkami myslí vážně, nemají pocit toho, že by museli celé hodiny spát zamilované slohy. Stačí, když vám alespoň jednou za určitý čas napíší zprávu a tím dají najevo, že jsou v myšlenkách stále s vámi.

Dbá na pořádek

Když jste do jeho bytu přišla poprvé, neměla jste si pořádně kam sednout. Teď když si vás pozve domů, jeho byt je dokonale čistý a dokonce je i ustlaná postel! Těmito signály dává jasně najevo, že je kvůli vám ochotný vyndat vysavač, utřít prach a dokonce vydesinfikovat koupelnu. A s láskou!

Nebojí se vás oslovovat hezkými přezdívkami

I vaše nejlepší kamarádka pro vás má originální oslovení, protože vás chce titulovat jinak, než ostatní. Proto když váš miláček přijde s oslovením koťátko nebo beruško, které vy až tolik nemusíte, jásejte! I on vás chce oslovovat tak, jak vás bude oslovovat jen on. Pokud vybral nešťastnou přezdívku, klidně mu pomozte vymyslet lepší.

Nebojí se přejít na zdravý životní styl

Dříve si užíval kalorické bomby, jídla z fastfoodu a instantní stravu, teď se však nebojí s vámi sníst zeleninový salát nebo uvařit zdravý vývar. Pokud je ochotný přejít na zdravější stravu, tak to jen díky vám! A dává vám najevo, že jste si ho svou osobností podmanila a rád se vám přizpůsobí v důležitých věcech.

Představil vás rodičům

Už se znáte s jeho rodiči? Výborně! Muži, který to se svými partnerkami myslí vážně, je rádi představí svým rodičům. Dávají tak jednoduše a srozumitelně na vědomí to, jaké má zázemí. Sblížení vás s lidi, které má rád a které jsou mu nejblíže je dalším jasným krokem k tomu, že vás má opravdu rád. Pak už jen zbývá krůček k tomu, aby vás seznámil s jeho nejlepšími přáteli a zbytkem rodiny. Tady už je ruka v rukávu jasná.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno