Hledáte tipy na to, jak ozvláštnit svůj zajetý způsob líčení? Něco, co oživí vaši tvář a vyjádří vaši náladu, nově nabytou energii, kterou čerpáte z krásného jarního počasí? A víte, co letos na jaře frčí? Pokud do své běžné rutiny zařadíte některý z těchto tipů, rozhodně nešlápnete vedle.

Neonové a pastelové odstíny

Pokud jste zastánkyní klasického, či přirozeného denního líčení, zkuste změnu. Letět budou stíny nebo linky tak trochu výstředních barev. Rozhodně to není šálek kávy pro každou z nás a zcela určitě se nehodí na běžné denní líčení. Zkuste si ale sem tam ve večerních hodinách obtáhnout černou oční linku jakoukoli jinou barvou. Brunetkám s hnědýma očima budou slušet fialkové linky nebo stíny a blondýnkám zase sedne modrá.

Červená rtěnka

Pakliže nejste tak odvážná nebo dáváte přednost výraznějším rtům před očima, červená rtěnka nebo lesk na rty bude ta správná volba pro vás. Pokud ji příliš často nenosíte, možná se zpočátku budete cítit trochu nepohodlně. Je důležité zvolit si takový odstín červené, který vám nejen sedne, ale zároveň vám v ní bude dobře. Dobrá vizážistka vám s výběrem správného odstínu poradí.


Natočené řasy

Řasy, řasy řasy. Víc než silné linky na jaře poletí právě výrazné řasy. Použila jste někdy kleštičky na řasy? Pokud ne, právě v této sezóně jen ten nejvyšší čas je začít. No, a pokud jste ta šťastnější z nás, a řasy máte natočené přirozeně, zkrátka je jen zvýrazněte řasenkou.

Čistá pleť

Nic z výše zmíněných tipů zkrátka nebude vypadat tak dobře, pokud nebudete mít čistou pleť. A proto věnujte dostatek času její péči. No a koneckonců, nic nezkazíte kvalitním korektorem.

V neposlední řadě, nesnažte se za každou cenu následovat všechny trendy. Noste jen to, v čem se doopravdy cítíte dobře. Zkrátka buďte sama sebou.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno