Zdroj foto: pixabay

Je to tak, léto už se zase podle kalendáře blíží a před námi stojí nejen otázka, jak zhubnout do plavek, ale i jaké plavky vybrat, aby lichotily naší postavě a popřípadě ještě zamaskovaly drobné nedostatky.

Máte malá prsa

Jedním z „nedostatků“ vaší postavy může být poněkud menší poprsí. Zatímco v běžném oblečení to ještě zamaskujete push-up podprsenkou, v plavkách už to tak jednoduché nebude. Sice také existují plavky s push-up podprsenkou, ale vycpávky se rychle naplní vodou a velmi pomalu vysychají, vy si tak můžete přivodit spíš nějaké nachlazení. Vhodnou alternativou je, když má vrchní díl plavek nějaké ozdoby – řasení apod. To upoutá pozornost a odvede ji od menšího poprsí. Možností je také zvolit plavky, které mají světlejší vrchní díl než spodní.

Zdroj foto: envato

Máte příliš velká prsa

I opačný problém dokáže potrápit. Vybírejte plavky jednodílné nebo i dvoudílné, ale vždy se širšími ramínky, která vám odlehčí od váhy prsou. Vrchní díl plavek může být tmavší barvy než spodní díl. Vybírejte plavky z kvalitního materiálu, aby dlouho vydržely.

Zdroj foto: envato

Máte větší zadeček

Zadeček se dá dobře zamaskovat sukénkou, kterou mívají některé plavky. Zakryje zadeček i vrchní část stehem. Vhodné jsou také tmavší barvy spodního dílu, nebo plavky, jejichž barvy se směrem dolů ztmavují.

Máte bříško

Po dětech můžete mít i větší bříško nebo strie, které nechcete, aby byly vidět. Volte jednodílné se stahovacím efektem, nebo tankiny, které jsou naopak volnější, ale bříško také dobře schovají. Při jen trošku větším bříšku postačí i dvoudílné plavky, které mají zvýšený pas.

Máte silnější stehna

Stejně jako s větším zadečkem volte plavky se sukénkou. Stahovací by vám mnoho nepomohly, protože by váš problém spíše zdůraznily. Na pláži noste pareo.

Ve všech případech si pamatujte následující: Jakmile budete opálené, budete přirozeně působit štíhlejší. A nejlepší rada na závěr: Každá žena je krásná – každá svým vlastním způsobem. A krása je to, co z vás vyzařuje zevnitř.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno