Na příchod nového člena domácnosti se připravujeme obvykle velice pečlivě. Chystáme mu pokojíček, i když jej pravděpodobně nějakou dobu ještě ani nebude potřebovat. Nakupujeme mu knížky, abychom z něj měly intelektuála, už při narození na něj čekají kostky, aby z něj vychovaly architekta. Nezapomínáte ale na to, že by dítě mělo přijít především do čistého prostředí?

Ne, nepodezíráme vás z to, že byste nevyluxovaly. To ale pořád nemusí stačit. Ideální je, abyste myslely i na čistotu vzduchu v místnosti. A k té vám pomůže čistička vzduchu. Prostředí, ve kterém žijeme, je plné různých patogenů: virů, bakterií i roztočů. Problematické jsou též pyly, které se do bytu dostávají nepozorovaně při větrání. To ale pořád není vše. I když vy jste nekuřáci, víte, jestli jimi byli i předchozí majitelé bytu? Je dokázáno, že škodliviny z kouření, zejména formaldehyd, zůstávají v bytech i dlouho poté, co se v nich už nekouří. A nestačí ani vymalovat. Podobné je to třeba s různými škodlivinami ve stavebních materiálech nebo v nábytku. Problematické jsou například používané zpomalovače hoření. Všechny tyto škodliviny v ovzduší vašeho interiéru umí eliminovat kvalitní čističky vzduchu.

Začněte používat čističku vzduchu dříve, než vnikne problém

Nečekejte, až se u vašeho dítěte projeví příznaky různých alergií. Také se snažte, abyste v bytě eliminovaly viry a bakterie, které s sebou domů přinášíte vy či vaše starší dítě. Čistička vzduchu dokáže být prevencí, ale rovněž pomáhá tehdy, když už naše dítě problémy má. Zlepšuje dýchání alergiků i astmatiků.

Vyšší účinnost čištění vzduchu oproti běžným čističkám vzduchu nabízí Daikin

Čističky vzduchu Daikin používají unikátní technologii Flash Streamer s plazma ionizátorem. Právě díky tomu dosahují výrazně vyšší účinnost čištění vzduchu. Poskytují až šestistupňovou filtraci vzduchu a různé režimy: automatický, tichý noční, nebo pylový pro zachytávání pylových částic ještě před jejich dopadem na podlahu.

Řada věcí, které svým dětem pořizujeme, se ukážou jako zbytné. Čistička vzduchu to však rozhodně není. Vytvořte pro své děti čisté prostředí pro jejich zdravý vývoj.

—————–Komerční článek—————–

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno