Pokud v tomto článku očekáváte tipy na nejskvělejší striptéry a jiné rozlučkové necudnosti, tak jděte hledat jinam. Následující řádky jsou věnovány kamarádkám nevěsty, které byly pověřeny nelehkým úkolem uspořádat takovou rozlučku se svobodou, na kterou se bude v dobrém roky vzpomínat a která uspokojí jak nevěstu, tak každou zúčastněnou.

Rozlučka, na kterou se nezapomíná, je rozlučka ušitá na míru budoucí nevěstě. Rozlučka pečlivě naplánovaná. Rozlučka s programem, který zrcadlí zájmy, přání a představy hlavní osoby. Proto věnujte dostatečný čas vymýšlení a samotným přípravám, komunikujte s ostatními účastnicemi, vždy si představujte, jestli se daný nápad bude zamlouvat nevěstě.

U rozlučky bude potřeba rozlousknout následující:

  1. Místo

Místo, kde plánujete rozlučku uspořádat, vdechne celému večeru specifickou atmosféru. Většinou se klasicky skončí v baru, ale tomu může předcházet laser game, úniková hra, karaoke. Rozlučka se také může konat u nevěsty doma nebo se nést v duchu wellnes víkendu v roztomilém penzionu kdesi pod horami.

  1. Tematika

Čím dál více rozluček je tematických. Sladění se do jedné barvy, havajský nebo třeba námořnický styl. V případě, že podobným novinkám neholdujete, nezapomeňte objednat aspoň šerpu a korunku pro budoucí nevěstu nebo třeba rozlučková trička pro vás všechny. Moderní jsou i placky.

  1. Datum

Rozhodnutí o čase konání v prvé řadě záleží na preferenci nevěsty a pak samozřejmě na možnostech všech pozvaných. Ideální je ji uspořádat týden před svatbou. Naprostá hloupost je výmysl z filmů mít rozlučku v předvečer svatby.

  1. Náplň

Některým dámám stačí ke štěstí popíjet celý večer s nejlepšími kamarádkami, jiné by uvítaly bohatší program. Mezi nejoblíbenější nápady, jak oslavu oživit, patří jízda limuzínou, hra vytvořená speciálně pro nevěstu nebo vtipné úkoly, které musí tzv. bride-to-be splnit. Těmi nejčastějšími jsou vyfotit se s nějakým mužem, vyžebrat si drink zadarmo, zakřičet na celý bar, že se vdává, získat telefonní čísla na sympatického chlapa pro kamarádku atd. Nesnažte se však o kdovíjaký humor na úkor trapného pocitu oslavenkyně.

  1. Dárek

Pěkným zvykem je také složit se budoucí nevěstě na dárek. Nejvíce potěší dárky od srdce, třeba tričko nebo hrníček s potiskem, klidně ale můžete šáhnout po klasice a darovat šperk nebo třeba poukaz na spodní prádlo.

Ve chvíli, kdy už se rozlučka koná, si ji hlavně maximálně užijte, neřešte v sobě, co se dalo udělat jinak nebo jak příšerná byla komunikace s ostatními. Dnes si přece užíváte poslední svobodné chvilky své nejlepší kamarádky.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno