Zdroj foto: ladycarehealth

Léto zdaleka nekončí, a tak je žádoucí na své postavě ještě zapracovat. Poradíme vám cviky, které pomohou zrychlit hubnutí, a vy se tak budete moci pyšnit dokonalými křivkami.

Cvičením k dokonalé postavě

Bez nedostatku pohybu si dokonalou postavu nepořídíme. Poradíme vám proto jednoduché triky a tipy, díky kterým získáte postavu snů. Půjde to snadno, rychle a s úsměvem!

Věnujte se své fyzičce i v práci

V dnešní době je aktivního pohybu stále méně. Jak se ale protáhnout, pokud musíme osm hodin denně sedět v kanceláři? Jednoduše aktivitu zapojte už tam. Není nic jednoduššího, než místo telefonování do kanceláře o patro výše použít schody nebo si skočit pro kávu do kantýny osobně. Pohyb by se měl vykovávat pravidelně. Stačí i svižnější chůze nebo procházka. Vystupte proto o několik zastávek dříve a do práce jednoduše dojděte. V případě hubnutí si pak dopřejte další hodinu alespoň 3 x týdně a tady věnujte se svému oblíbenému sportu naplno.

Zapomeňte na drastické diety

Módní záležitostí je držení diet. Zvláště v pracovním kolektivu máme tendenci zapojovat se do nesmyslných diet a soutěžit s kolegyněmi, která zhubne rychleji. Jenže s nástupem diet většinou zapomeneme na pravidelný přísun vitaminů, bílkovin a zdraví prospěšných tuků, takže je výsledek opačný nebo s jojo efektem. Ať už se k dietám necháte zlákat nebo ne, respektujte své limity a pamatujte na nutriční tabulky, které je třeba dodržovat.

Vyhýbejte se stresu

Sportovní tréninky jsou skvělým způsobem hubnutí. Nastavte si intenzitu tréninků tak, abyste zvládali sport bez stresu. Cvičení s větším zápřahem bohatě stačí třikrát týdně a zbytek si můžete užívat s partnerem  nebo rodinou v podobě výletu na kole nebo procházkou. Pokud nejste zvyklá sportovat, se svými výkony byste měla začít postupně.

Více článků najdete v dalších kategoriích na portálu mamci.cz

1 komentář

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno