Podkladová báze je nejdůležitějším pomocníkem pro získání a udržení dokonalého make-upu po celý den.

Nedokonalosti pleti

Podkladovou bázi ocení všechny ženy, které nemají dokonalou pleť a při líčení používají krycí make-up. Tehdy jeho účinky oceníte ihned při líčení a budete se na něj moci spolehnout po celý den. Podkladová báze připraví pleť na použití make-upu tím, že ji krásně vyhladí pro nanášení dalších produktů. Navíc zaručí to, že make-up zůstane na svém místě. Pro suchou pleť využívejte hydratační podkladové báze a make-up nemusíte ani zapudrovat.

Podkladové báze s ochranou

Proti stárnutí pleti využívejte podkladové báze s obsahem složení SPF faktoru, který ochrání pleť proti nežádoucím účinkům sluníčka. Vyhnete se tak předčasnému stárnutí pleti. Podkladová báze pod make-up krásně připraví vaši pleť, ochrání ji proti nepříznivým vlivům a zároveň zaručí to, že make-up se během dne nerozpije. Jde o takovou praktickou ochrannou fólii, která dovoluje pleti volně dýchat a přitom ji ochrání.

Podkladová báze pro party líčení

Když se chystáte na párty, dáváte si pečlivě záležet na tom, aby byl váš make-up dokonalý. Jenže při tancování má líčení tendenci ztrácet na kvalitě. Jak dosáhnout dokonalého líčení po celý večer? Využijte pokladovou bázi s hutnějším složením, která udrží i výraznější make-up v požadovaném stavu. Hutnější báze na sebe make-up lehce přichytí a nepustí ho až do odlíčení. Čistění pleti pak věnujte větší pozornost než obvykle, abyste pleť zbavila všech nečistot a zbytků líčidel.

Pokladová báze bez make-upu

Nerada zatěžujete svou pleť make-upem, přesto jí chcete dopřát jen to nejlepší? Věděla jste, že podkladová báze se dá nosit i bez použití líčidel? Vaši pleť dokonale vyhladí, rozzáří, zabrání nechtěnému lesku a během dne zmírní viditelnost černých teček a rozšířených pórů. Každé ráno na pleť naneste denní krém a po jeho vstřebání pleť ošetřete podkladovou bázi na celou tvář nebo pouze na problémové části. Líčení pak stačí dotáhnout použitím řasenky, rtěnkou nebo tónovací pomádou na rty a jste připravená vyrazit do ulic.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno