Pití dostatečného množství tekutin je důležité zejména pro ty, kteří hubnou. Pravidelným pitným režimem si zajistíte, že se nebudete zbytečně přejídat. Ideální je začít s ním hned ráno. Dejte si sklenici vody z čerstvě vymačkaným citronem hned po probuzení a uvidíte, jak skvěle se budete cítit.

  • Zlepší vám imunitu

Protože citrón obsahuje velké množství vitaminu C, pravidelným pitím citronády si snadno zvýšíte svou imunitu. Žádná viróza ani chřipka letos nedostane šanci.

  • Vyčistí vaši pleť

Voda s citronem je tím nejlepším lékem pro jakýkoli typ pleti. Suchou hydratuje a aknózní perfektně čistí. Voda na sebe totiž při procesech trávení váže odpadní látky a ty potom vylučuje ven z těla. Veškeré škodliviny, které mohou způsobovat potíže s pletí tedy s dostatečným pitím tekutin eliminujete.

  • Vyléčí vás

Voda s citronem vytváří zásadité prostředí, které je tolik důležité pro veškeré hojivé procesy v těle. Neléčí pouze takové problémy jako je akné, ale může pomoci i se složitějšími nemocemi. Pitím citrónové vody si tedy snadno detoxikujete organismus.

  • Hydratujete tělo i pokožku

Voda tvoří až 70 % našeho těla a je tedy naší nezbytnou součástí. Protože vodu spolu s odpadními látkami vylučujeme z těla, je také potřeba ji v pravidelných dávkách doplňovat. Zkuste si navyknout na pitný režim například tím, že budete pít již zmíněných půl litru vody ráno a poté vodu doplňovat po celý den. Skvělou motivací pro dodržování pitného režimu je nějaká pěkná láhev na vodu. Zkuste si ji před sebe postavit dome nebo v práci na stůl a pravidelně z ní upíjejte a doplňujte ji.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno