žena

Pokud už nějakou dobu sledujete módu, pak vám určitě neuniklo, že kromě aktuálních trendy kousků se s každou další sezónou do outfitů promítají také různé barvy. Módních barev je nyní celá řada, a vy si tak váš letní šatník můžete zkombinovat tak, aby se do nich promítly veškeré současné trendy. Kromě černé a bílé, které jsou zkrátka takovou klasikou, jsou v módě především tyto barvy.

  • Modrá a džínovina

Pokud letos něco opravdu frčí, pak je to rozhodně modrá barva. Zajímavé je, že kromě klasické džínoviny, která se na módním trhu drží už celou řadu let, se k ní přidala také světle modrá nebo pomněnková. No a co konkrétně si v této barvě můžete pořídit? Samozřejmostí je zainvestovat do dobře padnoucích džínů, které zkrátka zkombinujete s čímkoliv. Nešlápnete vedle ani s džínovými šortkami a především džínovou sukní, která v tomto roce zažívá svůj velký návrat. No a v bleděmodré si pořiďte nějakou tu halenku. Velký hitem jsou ty, s odkrytými rameny.

boty

  • Červená

Červená je další trendy barvou letošního léta. Ať už si koupíte kabelku, boty, top, kalhoty nebo sukni, budete nepřehlédnutelná. No a pro ty méně odvážné vždycky zůstává možnost červeného laku na nehty nebo rtěnky.

  • Žlutá

I se žlutou letos doslova zazáříte. Dlouhodobě nejoblíbenější jsou žluté topy různých barev a střihů, ale rozhodně budete vypadat skvěle také ve žlutých šatech.

  • Černobílá kombinace proužků nebo puntíků

No a co v případě staré dobré klasiky – černé a bílé? Ty letos doporučujeme zkombinovat. Letí totiž proužky a puntíky. Tak si pořiďte nějaký pěkný top, anebo kalhoty. Budete jednoduše chic.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na