Nemusí se jednat zrovna o kulatiny, abyste si na výročí chtěli pořídit něco, co vám bude den svého zaslíbení připomínat. V dnešní době se ke slovu asi nejvíce dostávají zážitkové poukazy, dovolené nebo šperky. Ty jsou ostatně v kurzu snad odnepaměti. Jenže, co když toužíte po něčem více praktickém?

Pokud šetříte korunky na renovaci domácnosti nebo dokonce na stavbu nového domu, možná vám přijde k užitku následující tip.

Pořiďte si něco do domácnosti. Ale pozor, ne nic jen tak ledajakého. Však slavíte výročí. Jeho upomínka by měla být trvalá a ideálně taková, která vám bude dělat radost po skutečně dlouhý čas – tedy nejen do chvíle, než upomínkový předmět založíte neznámo kam.

Popřemýšlejte nad koupí obrazu. V době, kdy frčí digitální tisky a rámují se plakáty, můžete zvolit tento způsob. Anebo sáhněte po něčem více klasickém a zakupte si originální malbu. Ostatně jaká upomínka uzavření manželství může být lepší? Vybírat můžete z nabídky galerií či dokonce aukčních síní.

Anebo zkuste chytřejší způsob – vytipujte si malíře, jehož malby se vám nejvíce líbí a oslovte jej přímo. Možná se dohodnete mimo galerii (která si za zprostředkování koupě účtuje poplatek). S malířem se domluvíte, o jaký námět máte zájem. Získáte dílko, jehož hodnota by v čase mohla růst a které hned od prvopočátku dýchá vaší společnou historií.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno