Chcete se vrátit v čase do doby, kdy jste pouhým pohledem jeden v druhém probouzeli vášeň? Poradíme vám, jak přivolat tyhle nezapomenutelné časy zpět a už se nikdy nevytratily!

Vášnivá láska po zbytek života

Potkala jste toho pravého, se kterým můžete sdílet dobré i zlé, ale cítíte, že se vám ze vtahu vytrácí vášeň? Přestaňte se řídit konstatováním o tom, že vášnivá láska vydrží jen dva roky, pak už to bude jen stereotypní a nudná rutina. Pokud chcete mít se svým partnerem stále milostný život na samém vrcholu, naučte se obnovovat svou popularitu.

Naučte se navzájem respektovat

Žena a muž fungují jako dva protipóly. Přitahují se, ale když jsou dlouhou dobu spolu, jejich přitažlivá síla slábne, až se přestanou přitahovat úplně. Může za to právě společné soužití a chuť s druhým vše sdílet. Abyste se navzájem stále vzrušovali, musíte pracovat na tom, byste pro něj byla vždy žádoucí. A to nejen v posteli, ale také ve vztahu!

Mějte prostor pro sebe

Každý z vás by měl mít své přátele, se kterými bude trávit čas a koníčky, které ho budou naplňovat. Pro muže to platí dvojnásob. Pro ženu je zase velmi důležité, vidět svého partnera, jak se pro něco nadchne a o svých radostech pak u večeře rád povídá. Pamatujete si, jak jste si na randění vyprávěli o tom, co vás baví? Teď už se znáte, ale pořád si musíte říkat nové a nové věci, které vás budou na tom druhém bavit. Nadávání na vaše kolegyně partnera rozhodně bavit nebude a opačně to platí také.

Bavte se přáteli

Alespoň jednou týdně jděte mezi své nejlepší kamarádky, se kterými můžete vybít nejen svou přebytečnou energii, ale také si popovídáte o věcech, které ruku na srdce, vašeho milého zrovna dvakrát nezajímají. Stejně tak to platí i pro vašeho partnera. Vyšlete ho na pivo mezi své kumpány, se kterými bude moci v klidu probrat prohraný fotbalový zápas. Vás tak mine nepříjemné klení, na které stejně nebudete mít odpověď.

Nezakazujte mu kamarádky

Než jste se s partnerem dali dohromady, měla jste spoustu kamarádů a on zase kamarádek. Nezakazujte mu, bavit se s ženami. Naopak ho v tom podporujte! Muž se totiž snadno naučí pracovat s různou intenzitou ženské energie. Když se v blízkosti pak objeví cizí potvora, která ho bude chtít svést, snadněji se ubrání.

Nechte ho čas od času rozhodnout

Jestli chce jít na procházku raději do přírody, ustupte. On ať vymyslí kam a vy vymyslíte jak nebo co tam. Muži potřebují mít pocit důležitosti. Je jejich přirozená doména o věcech rozhodovat. Až půjde do tuhého, kdy se budete muset společně rozhodnout o důležité věci, snáze se domluvíte.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno