Užívejte si plnými doušky života jen se sebou! Být single má své velké výhody, naučte z nich čerpat na maximum a žijte si chvíle, kdy nemusíte brát na nikoho ohled.

Najděte si čas na své přátele

Společné chvíle se svým partnerem jsou fajn, ale kamarádi jdou tak trochu v době, kdy jste zadaná, stranou. Když jste single, je mnohem snazší se svou partou vyrazit jen tak na párty, která se klidně může protáhnout i na několik dní. Zkuste uspořádat podzimní grilovačku u babičky na zahradě a pozvěte přátele, které jste neviděla celé roky. Nebo si udělejte výlet za těmi, kteří žijí daleko od vás.

Udělejte si čas sama na sebe

Konečně máte dostatek času na to, abyste se naplno věnovala svým koníčkům a zájmům. Investujte do svých dávných snů, zaregistrujte se na závodní trať nejbližších motokár nebo jen zůstaňte doma v teple a přečtěte si svou oblíbenou knížku. Ujasněte si, čemu se chcete v nejbližší době věnovat a kam směřuje váš současný život a podle toho řiďte také výběr svých nových koníčků.

Dopřejte si dostatek spánku

Při společných večerech nezbývá dostatek času na nějaké hluboké a dlouhé vyspávání. Užijte si, že máte postel pro sebe, jděte si lehnout, kdy se vám zachce a klidně si lehněte napříč postele. Výhodou toho, že spíte sama, je i to, že si můžete obléknout své oblíbené dívčí pyžamo nebo spát s chladící maskou na očích.

Odcestujte ze dne na den

Nemusíte na nikoho brát ohled, tak proč nezajít do cestovní kanceláře a nevybrat levné letenky třeba do Londýna nebo Paříže? Podzimní dny budou tyto oblíbené destinace plné krásných zákoutí, proč se nechat o tuto krásnou scenérii ošidit? Být single je skvělý čas pro to, abyste poznávala krásy zemí, aniž byste musela brát ohledy na druhé.

Nemějte výčitky

Užijte si dny, kdy nemusíte hlídat každý gram snězeného sladkého. Líbí se vám zákusek ve výloze cukrárny? Tak si ho jednoduše kupte. Milujete naopak zdravou stravu, kterou váš bývalý doslova nesnášel? Vařte si jí do sytosti a nemějte výčitky, že by se to někomu nemuselo líbit!

Buďte sama sebou

Je skvělé být sama sebou, tak proč si toho neužít dosyta. Nemusíte brát ohled na partnera, na jeho přátele, ani na jeho rodinu. Užívejte si chvíle podle sebe a dělejte věci spontánně. Po náročném dni plného legrace si dopřejte voňavou koupel, shlédněte oblíbené filmy a klidně si otevřete lahev dobrého vína.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

2 KOMENTÁŘE

  1. No myslím že to je jen chlácholení , ten kdo je moc dlouho sám začne dřív nebo později strádat citově a je to na mašli , vím to ze své zkušenosti a je jedno jestli jste žena nebo muž.

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno