Chtěla byste se už konečně usadit, přesto vám intuice naznačuje, že to s tímhle chlapem bude dost možná jednostranné? Podívejte se na jeho signály.

Nemá jasnou představu o svém budoucím životě

Váš drahý touží po velké změně ve svém životě. Často hovoří o tom, že v budoucnu plánuje akci, která změní úplně všechno. Když se ho však zeptáte na konkrétní plán, neví, zda si pořídí byt, nebo odjede na nové lodi někam kolem světa. Ve svých názorech je nestálý a není schopen vám říct jasný plán na poslední týden, co pak na další rok nebo déle. Pokud ve vás jeho chování vyvolává nepříjemné pocity a jste z jeho přelétavosti zoufalá. Promluvte si s ním o tom, zda už přemýšlel nad budoucností s vámi. Jinak nikdy nezjistíte, na čem doopravdy jste.

Nesnáší svazující pocit

Je to chlap, který si za každých okolností najde čas sám pro sebe. Nesnáší, když se mu snaží někdo naprogramovat volné chvíle a už vůbec nemá rád, když se mu snažíte naplánovat společnou budoucnost. Muži, kteří milují svobodu víc než rodinný život určitě neprahnou po tom, usadit se a vázat se. Raději si předem rozmyslete, jestli chcete čekat na to, až konečně dospěje do nějakého použitelného stádia, nebo se porozhlédnete kolem sebe po někom více zodpovědném.

Má divné předsudky

Patří mezi chlapy, kteří se neustále řídí nejrůznějšími předsudky a jiná cesta není přípustná. Proto je raději v práci od ráda do večera, jen aby přinesl vyšší výplatu, než vy a nikdy vás nenechá zaplatit účet v restauraci, protože se to zkrátka nehodí. Ukažte mu, že předsudky se řešily v minulém století a namísto toho se s ním zkuste domluvit na rovnocenném systému, vhodný pro dnešní moderní dobu. Možná mu to bude chvilku trvat, než pochopí, ale výsledek pak bude stát za to.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno