trendy v oblečení

Každý rok má své trendy v oblečení a nejinak tomu bude v letošním roce dvou dvacítek. Co bude opravdu to nej? To se vám budeme snažit představit na následujících řádcích.

Vzory

Nejprve se zaměřme na vzory. Letos trochu upozadíme zvířecí motivy (snad s výjimkou leopardích vzorů) a zaměříme se tak trochu na retro. Poletí puntíky, proužky vodorovné i svislé, kostky, květinové vzory…

Barvy

Každý rok má také svoji barvu. Rok 2020 se bude nést v duchu tmavě modré (Classic Blue). To je opravdu výhodná barva, kombinovatelné téměř s čímkoliv. Tmavě modré mohou být obleky pro pány i kostýmky pro dámy. A pozor: tmavě modrá se hodí do ložnice nebo koupelny, pokud chcete renovovat byt. Další barvu, kterou jsme však zaznamenali na přehlídkových molech, je i neonově zelená – takže jste-li odvážnější, můžete to zkusit i s ní.

Límečky a límce

Límečky a límce patří především k halenkám, blůzám a košilím. Mohou být ale i na svetřících, sakách či kabátech. A vsaďte na límce opravdu výrazné, a to jak velikostí, tak barevným provedením. Jedině tak totiž budete in.

Háčkované kousky

Jste háčkovačky nebo máte háčkovací maminku/babičku? Tak to v letošní sezóně vyhrajete na plné čáře. Háčkované oblečení letí už delší dobu, ale letos to bude naprostý hit. Můžete mít háčkované šaty, sukni, halenku, tričko, anebo jen doplňky (čelenku, čepici, v létě plavky). Nebojte se kombinovat barvy ani vzory. Vše je povoleno, aby to splynulo v dokonalou symbiózu.

Vrstvení

Zejména v zimě, ale konečně i na jaře a na podzim se hodí další trend, a tím je vrstvení. Krásně vypadá a navíc v chladu zahřeje, při oteplení se můžete postupně odvrstvovat. Kombinujte materiály, vzory i barvy. Záleží jen na vás, jak jste odvážní a jaký je váš hlavní styl.

Vesty

Velkou výzvou pro módní návrháře i nás, obyčejné smrtelníky, jsou vesty. Lehké i silnější, barevné i jednobarevné, zapínací i bez zapínání – vždy se jedná o kousek šatníku, který se dá využít při mnoha příležitostech. Doporučujeme nakoupit si vestiček více, protože letos je určitě využijete.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno