V létě jsme mnohem více na očích, cestujeme, navštěvujeme různé společenské akce a seznamujeme se s novými lidmi. Při takových příležitostech se vyplatí udělat dojem tím, že se oblékneme dle aktuálních trendů. Právě teď je na čase pustit do šatníku čerstvý letní vítr. Jaké trendy s sebou přináší a čím naše outfity obohatí právě letos?

Hlavně pohodlně 

Hesla, která bychom mohli přiřknout letní módě 2020? Bezesporu je to jednoduchost, ležérnost a jistá nadčasovost, která odkazuje i k udržitelnému způsobu žití. Vracíme se ke klasickým a praktickým střihům, mizí kolekce výstředních a těžko kombinovatelných kousků.

Ono odlehčení a krásu v jednoduchosti můžeme krásně vyjádřit díky minimalistickému a jednobarevnému oblečení ve stylu 90. let. Prim hrají také oversize střihy a volnější oblečení v pánském stylu – košile, košilové šaty, tuniky, jednoduché splývavé halenky a také bermundy!

V jednom tónu

Vládne jednobarevnost. Efektní volbou je v tomto směru bílá barva. Klasická námořnická modrá je taktéž žádaná a sluší skoro každé. Dalšími top barvičkami jsou především ty neutrální jako je bílá, béžová, slonovinová a různé další odstíny žluté. Do popředí se dostává také oranžová, především světlejší odstín, tzv. saffron.

Trochu hravosti do toho

Pokud vás jednobarevné a sladěné dle jednoho odstínu nebaví, nemusíte se bát kostkovaných, prouhatých ani květinových retro variant v duchu 70. let, u nichž vládnou především zemité barvy. Můžete se přiklonit také k výše zmiňovaným devadesátkám a jednobarevná trička ozvláštnit vlastním potiskem či nápisem.

V čem zabodujete

Na piedestalu letošních letních trendů stojí kůže, ať už ji na sebe vezmete v podobě krátké bundy, sukně nebo šatů, bude to majstrštyk. Oblibujete-li si džínovinu, vsaďte na tu sepranou, nejlépe s vyšším pasem a širšími nohavicemi.

Pokud si pořídíte šaty, pak ty s širokými ramínky – vykukujícím podprsenkám z pod úzkých ramínek pro letošek odzvonilo. Co se týče šatů, na léto volte maxi bílé spíše než malé černé a do veder vyražte v krátkém topu připomínajícím podprsenku.

Ať už si vyberete jakoukoliv kombinaci, vězte že letos to nebude nikde škrtit, tahat ani třískat do očí. Letos všem ukážeme, že „na pohodu“ může znamenat i elegantně a šik.

 —————Komerční článek—————–

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno