Máte za sebou pár skvělých schůzek, ale dneska víte, že se to stane. Užijte si chvíle se svým novým partnerem na maximum. Poradíme vám fígle, díky kterým budete ještě více svůdná žena.

Je to tady. Sice jste si nic předem neslíbili, ale vy jste si jistá a navíc, jste připravená. Jdete do toho. Ale co když to nebude to ono? Zmocnila se vás panika a nevíte, jestli to bude takové, jaké očekáváte. Odhoďte veškeré starosti za hlavu a užívejte si společné chvíle plnými doušky. Tady máte pár příkladů, se kterými zabodujete, aniž byste musela vynakládat větší úsilí.

Vsaďte na smyslný parfém

Krásná vůně dokáže neskutečné divy. Správně zvolená vůně působí jako afrodiziakum. Už v dávném orientu ženy dobře věděly, jak si podmanit muže svých snů. Řiďte se jejich radami a vsaďte na smyslné olejové vůně. Velmi dobře fungují ty, ve kterých je pižmo nebo tóny soli. Sůl je esence, která evokuje vůni čistého zpoceného těla po milování. Působí jako přirozené afrodiziakum a účinně láká opačné pohlaví.

Nezapomeňte na jemné líčení

Nemusíte se zrovna líčit jako na párty. Bohatě postačí, když se jen decentně nalíčíte. Zaměřte se jen na oči, na které aplikujte tenkou černou linku na horním víčku nebo si naličte jen rty jemnou neslíbatelnou rtěnkou. Nové textury neslíbatelných rtěnek vydrží vášnivé líbání i romantickou večeři. Proto by neměla chybět v žádné kosmetické taštičce, hned v několika vašich oblíbených odstínech.

Odzbrojte ho hladkým tělem

Výsadou dokonalé krásy je hladká a hebká pokožka, bez jediného chloupku. Nejlépe se v krajních situacích na poslední chvíli hodí oholení žiletkou. Nezapomeňte vést břit proti směru růstu chloupků. Pro dokonalé oholení po dlouhé měsíce pak použijte šikovná světýlka, která účinně odstraní i ty nejodolnější chloupky v oblasti bikin nebo v podpaží.

Zapomeňte na tělové oleje

Možná jste ledacos slyšela o masážích, jako skvělé předehře. Jenže. Muži nemají rádi ulepenou mastnou pokožku dříve, než na ni sami nanesou potřebné množství masážního oleje. Při sprchování použijte raději sprchový olej, který pokožku hydratuje, oživí, ale nezanechá mastný film.

Dopřejte své kštici extra koupel

Není nic svůdnějšího, než krásně jemné, lesklé a objemné vlasy. Tak jim dopřejte pořádnou koupel. Pokud ho chcete očarovat příjemnou vůní, pak použijte parfém na vlasy ve spreji, který stačí jen rozprášit na hotový účes.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno