Milujete své bavlněné pyžamo a měkoučké ponožky? Nedokážete si říct jediný důvod, proč byste je měla odložit? Odpověď je jednoduchá. Spát nahá je zdravé!

Už od malička jste zvyklá na to, pořádně se na noc obléknout, abyste se při odkrytí nenachladla? Možná to není až tak zdravé, jak se do nedávna myslelo. Nahota je pro člověka zcela přirozená a spát nahá není nic nepřirozeného. Pokud přizpůsobíte okolní podmínky.

Ze změny bude mít největší radost partner

Neexistuje jediný muž, kterému by se nelíbilo, aby jeho partnerka vedle něj usínala nahá. Když se ke svému partnerovi přitulíte tělo na tělo, budete si vzájemně předávat pozitivní energii. K tomu si přičtěte radost z nahoty a výsledkem je dobrá ranní nálada. Navíc okořeníte svůj milostný život a zvýšíte frekvenci milování na maximum.

Shodíte pár kil

Aniž byste hodiny dřela v posilovně nebo běhala maratony, zhubnete. Ne vážně! Bez pyžama nebo noční košilky dokážete pasivní formou zhubnout. Ochlazenému tělu se v noci automaticky zrychlí krevní oběh a klesne hladina kortizolu, která vyvolává chuť k jídlu. Snížená hladina kortizolu má také vliv na odbourání stresu a tím získáte lepší podmínky pro správnou funkci organismu.

Naučíte se uvolnit

Nahota je zcela přirozená, proto je pro naši mysl naprosto osvobozující. Nikde vás nic netlačí, neškrtí a navíc jste ve své mysli uvolněná. Zkrátka ideální stav! V posteli to platí dvojnásob. Jen nahá pokožka se může naprosto uvolnit, proto vám poděkuje zdravě vypadajícím a mladistvým dojmem.

Získáte kvalitnější spánek

Ten příjemný pocit, kdy se vaše pokožka dotýká příjemných lůžkovin, je zkrátka neskutečná. Nechte se unášet osvobozujícím pocitem, za který může hormon melatonin. Ten zlepšuje sny a omlazuje nejen pokožku, ale i vnitřní orgány. Každé ráno se budete cítit svěžejší a plná energie.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno