Není vždycky jednoduché skloubit večerní zábavu s vaší rodinou, ale rozhodně to není nemožné. Pokud plánujete silvestrovský večírek spolu s vašimi dětmi, obrňte se trpělivostí a vybavte se dobře promyšleným programem. Lze to. Jak na to?

1. Mějte pod kontrolou svoji „hladinku“

Protože budete silvestrovský večírek trávit s vašimi dětmi, myslete na to, že svojí alkoholovou hladinku byste měla mít stále pod kontrolou. Hlídejte si množství vypitého alkoholu, tak abyste si před vašimi dětmi „neurvala ostudu“ a zároveň jste je dokázala uhlídat. Zejména pokud celou akci organizujete, měla byste mít přehled o tom, co se odehrává za vašimi zdi. Proto si odpusťte velké opíjení alespoň do té doby, než budou vaše ratolesti vzhůru.

2. Pozvěte si na večírek další páry s dětmi

Abyste si usnadnila plánování silvestrovského večírku s vašimi dětmi, rozhodně se vyplatí pozvat si na návštěvu další rodiny s dětmi. Nebudete tak muset spoléhat na to, že jim budete muset vymýšlet dopodrobna promyšlený program, protože se pravděpodobně samy zabaví ve svém pokojíčku.

3. Vymyslete program

Pojistit se proti případným „nudám“ vašich ratolestí můžete programem, který jim předem vymyslíte. Nejpopulárnějšími jsou různé společenské hry a soutěže. Záleží čistě na vás a také času, který jste ochotná věnovat programu svých dětí.

4. Zachovejte chladnou hlavu

Pokud by se vám nakonec nepovedlo skloubit vaší večerní zábavu s dětským programem podle vašich představ, nedělejte si z toho příliš těžkou hlavu. Náhradní řešení situace si můžete domluvit například se svým partnerem, anebo s kamarádkou. Pevné nervy a šťastný nový rok!

 

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno