Máte za sebou rozchod po několikaletém vztahu, a ačkoli už jste nebyla několik měsíců šťastná, stále přemýšlíte, jak přežít ty chvíle samoty a prázdnoty? S tímhle článkem ráno vstanete s hlavou vztyčenou!

Dejte mu kopačky první

Cítíte, že už to ve vztahu není to, co bývalo, a máte pocit, že se nemůžete svobodně nadechnout? Vyčerpávají vás věčné hádky a nedorozumění a děsí vás fakt, že samotné je vám v obýváku líp? Pak seberte všechnu odvahu a odejděte. Rozchod bude sice chvilku bolet, ale bude vás bolet míň, pokud budete první, kdo udělá za vším silnou čáru.

Zapomeňte na pomluvy

Dost možná se váš bývalý partner zachoval nekorektně nebo dokonce jako hulvát. Proč byste se s ním jinak rozcházela, že? Samozřejmě s někým svou situaci musíte probrat, to je jasné. Proto zavolejte své kamarádce od dětství, které můžete v klidu říct vše bez okolků, ale před ostatními raději držte jazyk za zuby.

Když budete svého drahého pomlouvat před vašimi společnými přáteli, postavíte je do nepříjemné situace. Mají vás rádi oba a pro ně samotné je velmi těžké přijmout nastalou situaci. Neztěžujte jim to ještě tím, že kdykoli přijde řeč na vašeho EX, začnete nemilosrdně nadávat. Dost možná by se vám mohli začít stranit!

Naučte se zase žít

Pamatujete si na doby, kdy jste si s partou přátel vyrazila na víkend k jezeru, zašla si na párty nebo si jen tak sama prošla nákupní centrum? S postupem času, kdy jste žili se svým drahým společný život, se tyto aktivity pomalu vytrácely, až najednou nevíte, co teď sama v opuštěném bytě dělat a komu vlastně vůbec zavolat.

Klidně obvolejte starou partu nebo jděte sama do baru a najděte si nové přátele. Když jste dříve mohla být hvězdou každé párty, kterou každý obdivoval, zvládnete to zase!

Najděte si nového milence

V posteli jste tak dokonale sehraní, že přesně víte, co od druhého očekávat. Proč byste se s ním tedy nemohla jednou týdně sejít a pořádně si užít? Možná proto, že dokud s ním budete spát, neodpoutáte se od něj. V náručí svého bývalého můžete jednu slabší noc opět získat pocit, že by to mohlo začít opět fungovat, přitom toho pravého můžete potkat hned ráno a svým zaslepením ho úplně přehlédnete!

Vystěhujte se co nejdříve

„Nechtěně“ jste u svého bývalého zapomněla sbírku cédéček nebo tašku s luxusním oblečením. Asi proto, že máte blažený pocit z toho, že se s ním budete moci zase sejít, aby vám věci předal.

Jenže čím dříve se od svého bývalého odstřihnete, tím lépe pro vás. Navíc nehrozí, že si drahou sbírku přivlastní.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno