Trápíte se tím, že nejste dokonalá, že nemáte ty správné míry, že jste moc malá nebo moc vysoká, že vaše stehna jsou moc silná, prsa moc malá nebo naopak moc velká? Tak s tím přestaňte a podívejte se na sebe jinýma očima.

Postava jako celek

  1. Jste malá

No a co? Můžete nosit vysoké podpatky anebo i boty na platformě. Žádný muž nebude nižší než vy, takže vždy budete tvořit dokonalý pár. A navíc budete vypadat déle mladá.

  1. Jste vysoká

Výborně. Máte o všem přehled. Jen tak vás něco nerozčílí. Nemusíte si přidávat centimetry podpatky. Můžete pracovat jako modelka nebo manažerka (ženy ve vysokých funkcích bývají vyšší než jejich kolegyně).

  1. Jste hubená

Paráda! Můžete nosit vodorovné pruhy na oblečení, které rozšiřují. Můžete nosit harémové kalhoty a jiné „neforemné“ oblečení a všechno vám bude slušet.

  1. Jste silnější

Super! Jste nejspíš srdečný a bodrý člověk. Děláte si ráda legraci i sama ze sebe. Máte nervy obalené „tukem“, a tak je máte doslova jako ze železa, jen tak něco vás nerozhází.

Části těla

  1. Máte silnější stehna

Skvělé! To se vám nejvíc bude hodit, až budete těhotná. Všimla jste si někdy, jak maminky se štíhlýma nohama prohýbají v zádech, a ta je pak bolí? Protože se jim mění těžiště těla. Když ale máte silnější stehna (nebo nohy vůbec), těžiště zůstává téměř na svém místě a vy máte vyhráno. Žádná bolest zad.

  1. Máte malá prsa

Ano, i to je výhoda, tentokrát při kojení, ženy s malými prsy mají méně problémů s kojením a kojí déle než ženy s velkými prsy.

  1. Máte velká prsa

Bezva. Můžete nosit smělé výstřihy, i svatební šaty vám budou slušet v jakémkoliv střihu. Velkými prsy upoutáte spoustu ctitelů.

  1. Máte větší zadeček

Jednoznačně jste sexy, víc přitažlivá a taky plodnější – velké pozadí totiž toto všechno symbolizuje, a to i v očích mužů.

  1. Máte po dětech bříško

Je to úžasné, že jste porodila a vychovala děti. Je lepší mít po několika těhotenstvích větší bříško, než mít na břiše „pekáč buchet“, ale nemoci mít děti.

A takto bychom mohly pokračovat donekonečna. Takže teď se na sebe podívejte novýma očima a vezměte si na pomoc zrcadlo.

Cvičení před zrcadlem

Stoupněte si před zrcadlo, a to nejlépe jen ve spodním prádle, abyste se dobře viděla a abyste i jednotlivé části svého těla dobře viděla. Nebojte se. Začněte tím, že si řeknete: Mám se ráda taková, jaká jsem! A pak projděte jednotlivé části těla, každou pohlaďte a řekněte si: Mám ráda své oči, protože jsou hnědé (modré, zelené…). Mám ráda své vlasy, protože jsou dlouhé (krátké, vlnité, kudrnaté…). Mám ráda svá ústa, protože dokážou říct milá slova… Mám ráda své ruce, protože dokážou pohladit lidi, které miluji… Mám ráda svá ňadra, protože jsou krásná…. Pokračujte, dokud neprojdete všechny části svého těla. A uvidíte, že se budete cítit mnohem líp a budete se mít ráda – tentokrát doopravdy!

Jsme krásné takové, jaké jsme.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno