My ženy se přirozeně snažíme za každou cenu být krásné a upravené, nejen pro opačné pohlaví, ale také pro sebe navzájem. S úpravami to mnohdy přeháníme tak moc, že se ani nenadějeme, a kromě umělých nehtů, nosíme také umělé řasy, příčesky a spoustu dalších vymožeností, kterými se úmyslně „zkrášlujeme“, což může mít ve výsledku odpudivý efekt pro naše okolí (nejen pro muže). Jakým způsobem ,ale můžete poměrně snadno obyčejnou cestou „přirozeně zkrásnět“?

1. Pamatujte si, že skutečná krása vychází vždycky zevnitř

Může to znít jako klišé, ale je tomu skutečně tak. Můžeme se naše okolí snažit přesvědčit o své kráse mnoha různými způsoby, ale v případě, že se tak uvnitř necítíme, nikdo nás tak doopravdy vnímat nebude. Začněte tedy u sebe. Začněte se mít skutečně ráda, a to nejen za to, jak vypadáte, ale také za všechny vaše dobré vlastnosti, kterými jisto jistě oplýváte. Teprve v momentě, kdy se budete mít skutečně a upřímně ráda, pochopíte, že vaše krása doopravdy netkví v dokonalém make-upu, nebo štíhlé postavě, ale uvnitř vás. A právě ve chvíli, kdy se začnete přijímat se vším všudy vás tak bude vnímat i vaše okolí.

2. Méně znamená více

Samozřejmě, že i přestože se máte ráda i bez všech těch „vymožeností“, neznamená to, že byste se měla vzdát veškerého make-upu. Zásadním pravidlem ale zůstává: všeho s mírou. Nemusíte nutně nosit kouřové oči v kombinaci s červenou rtěnkou, abyste byla „krásná“.

3. Buďte sama sebou

A v neposlední řadě: nesnažte se podobat někomu jinému. Jen proto, že je někdo štíhlý, nemusíte se o to snažit také. Buďte sama sebou.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na