Je dobré, dříve, než si začnete vztah žít a řídit po svém, připustit si, že tyhle partnerské rady prostě fungují. Vždycky.

Přirozenost nadevše

Možná vám přijde nepatřičné, aby se žena při ranní hygieně neučesala a neupravila. To se od nás také očekává. Muži milují, když mají po boku krásně upravenou ženu, která ho bude reprezentovat. Ale! Všeho moc škodí. Možná si jste na beton jistá, že v rudých lodičkách na vysokém podpatku a rtěnce ve stejné barvě jste pro něj nejatraktivnější. Jenže. Muž, který vás má doopravdy rád, nedělá rozdíly mezi domácí teplákovou soupravou a sexy šatičkami na ramínka. Víc, než vašeho obalu si všímá toho, co je uvnitř. Klidně si umažte kraťasy od trávy. Hlavně, když budete sama sebou a pro něj vtipná a příjemná společnice.

Chcete ho ohlídat a tak vám uteče

Leze vám na nervy, že každý víkend chodí se svými kumpány na fotbal nebo tráví celé hodiny na kole? Tak ho stále častěji pouštíte s nevolí a nepříjemnými poznámkami. O to víc si bude chtít dělat to, co chce. Než ho zase uprostřed mejdanu vytočíte svým telefonátem, raději zavolejte své kamarádce a dopřejte si společně sklenku vína. Pak se na vás bude více těšit. Protože ví, že i vy jste si večer příjemně užila a nebudete se na něj mračit.

Výčitkům se vůbec nebrání

Už zase jste mu po telefonu vynadala dříve, než přijel z práce? Nebo jste mu hned ve dveřích vynadala za to, že jde opět pozdě? Pak se nemůžete divit, že domů chodí čím dál později. Raději na svého drahého pochvalte. Až se vám omluví, že jde pozdě, řekněte mu, jak moc jste se na něj těšila a jak mu to dnes i po tom hektickém dni sluší. Namísto výčitek, že jde pozdě, po raději namotivujte slovy: „Škoda, že jsi to nestihl dřív, mohli jsme si před divadlem zajít na víno.“ Příště si určitě rád pospíší.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno