Už na prvním rande se chce udělat co nejzajímavější, proto se nebojí občas zalhat. Bohužel v intrikách pak pokračuje i nadále. V čem muži nejčastěji lžou a proč to dělají?

Chlapi jsou soutěživé bytosti, to víme už dávno. Před každým se snaží vypadat v tom nejlepším světle a u vás to platí dvojnásob. Snad proto, aby vás získali. Nebo možná proto, abyste k nim vzhlížela jako k bohu. Co všechno si v začátcích vztahu a bohužel mnohdy i déle, přibarvují?

Navyšuje si plat i pracovní zařazení

Odnepaměti vládne názor o tom, že muži by měli vydělávat více jak ženy a bohužel ve většině případů tomu tak skutečně je. Jenže věděla jste, že podle průzkumu, který dělali v Británii, muži v neuvěřitelných 63% případech přiznali, že před ženami schválně navyšují své příjmy? A dokonce i zveličují své pracovní nasazení a ani se nebojí vymyslet si o lepší pracovní pozici, než ve které skutečně jsou?

Vymýšlí si nové zájmy

Už na první schůzce jste žasla nad tím, kolik toho máte společného? Baví ho jízda na bruslích, dokonce rád chodí do sauny a miluje túry po horách? Tak to jste konečně našla toho pravého, říkáte si. Podle odborníků je to však dáno tím, že muži rádi říkají to, co od nich chtějí ženy slyšet. O své posedlosti fotbalem se samozřejmě hned na začátku vztahu nezmíní, zato jeho oblíbené lenošení na gauči se projeví už v prvních týdnech!

Počet předchozích partnerek

Počty milostných partnerek je pro každou ženu velké tabu. Když už máte nutkání se ho zeptat, kolik žen prošlo jeho životem, přesnou odpověď se tady nikdo nikdy nedočká. Muži před ostatními muži rádi zaokrouhlují směrem nahoru. Takže komplicům v hospodě místo tří žen rovnou naservírují počet osm a výše, zato vám klidně řekne, že měl jednu stálou partnerku řadu let! Také od něj nečekejte, že se vám na první schůzce pochlubí s tím, že je stále ženatý a čeká na rozvod.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno