V neděli 23. září 2018 započal astronomický podzim. Podzimní rovnodennost s sebou nese příslib krátících se dnů, prodlužujících se nocí a celkově chladnějšího počasí. Zatímco barvící se stromy postupně ztrácejí své listí, nastal čas recyklace šatníku či jeho obnovy. Takže, bez čeho se na podzim neobejdete?

  • Podzimní kabáty – ať již dlouhé nebo kratší, s kapucí nebo bez, patří do nutné výbavy podzimní garderoby. Toužíte-li po kabátu, který dlouho vydrží a zároveň působí elegantně, vsaďte na pravou kůži.
  • Kardigany – neboli svetry bez zapínání na knoflíky či zipy jsou ideální svršky do méně chladných dnů. Potřebujete-li na sebe rychle něco hodit a vyrazit do ulic, není nic jednoduššího než zvolit kardigan.
  • Plédy – hodí se prakticky k jakémukoli tričku, halence, sukni či kalhotám. Tyto velké volné „šály“ nezahřejí tolik jako kardigany, a proto jsou vhodné spíše do teplých podzimních dnů.
  • Sexy sukně nad kolena doplněné punčochami s výrazným vzorem zrychlí tep lecjakého muže. Zejména, máte-li pro jejich vynesení do společnosti tu správnou postavu.
  • Šaty – ani na podzim nemusíte zapomenout na romantické šaty. Nic nezkazíte jemným květinovým vzorem, ani výraznějšími geometrickými tvary. Pokud vám sedí k pleti a vlasům a doplníte je vhodnými doplňky, neuděláte chybu.

Při výběru kousků do svého šatníku nezapomeňte ani na nákup ve správných barvách – tedy jakých jiných než podzimních. Letí černá, hnědá, oranžová, žlutá a bordó. Kombinovat můžete i s temně zelenou. Zajímavým doplňkem celého outfitu může být (kromě nepostradatelné kabelky) baret na hlavě. Co se materiálů týče, k atmosféře podzimu skvěle přistane manšestr, samet, pletenina a kůže.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na