Na červeném koberci i na ramenou celebrit se začaly objevovat kožešinové límce. Kvalitní límec vyrobený ze skutečných kožešin je dnes populárním módním doplňkem. Pokud si nemůžete dovolit pořídit kožich kompletně vyrobený z pravé kožešiny, či se nehodláte vzdát svého oblíbeného zimního kabátku, máme pro vás řešení. Pořiďte si kožešinový límec!

Zajímá vás, jak nosit kožešinový límec?

Výhoda tohoto módního trendu je, že na něj můžete aktuálně reagovat bez nekonečného běhání po obchodních domech, stačí přidat na vaše oblečení kožešinový límec a jste hned trendy podle poslední módy. Tento módní doplněk dodá vašemu starému oblečení punc elegance, pocit půvabného stylu a nadčasové sofistikovanosti.

Víte, jak je správně nosit?

Výběr toho správného kožešinového lemu je snazší, než si myslíte. Začněte výběrem límce, který odpovídá vašemu vkusu, rozpočtu a designově také kusu oblečení, na nějž jej chcete připevnit. Naším tipem je, abyste vybrali kožešinový límec, který půjde použít s celou řadou kousků ve vašem šatníku.

Nebojte se spolu s límcem pořídit i kožešinovou bambuli, která se dá použít jak na pokrývku hlavy, či jako brož na nudný černý kabát. Nebojte se experimentovat a použijte bambuli i jako decentní ozdobu vaší kabelky. Fantazii se meze nekladou a pomocí kožešinového límce a kožešinové bambule lehce vytvoříte neokoukaný set, který vám budou všechny kolegyně závidět. Cool maminky jistě využijí možnost prostřednictvím lemu na kočárek sladit svůj kabát a kočárek, ve kterém vozí své miminko.

K pravé dámě odjakživa patřily pravé kožešiny, pokud chcete pozvednout svůj módní styl o několik levelů výše a být za femme fatale, určitě s pořízením kožešinových doplňků neváhejte. Za okny je sice krásný barevný podzim, ale zima již klepe nedočkavě na dveře…

Náš tip:

Kožešinové doplňky vám vydrží dlouho krásné, pokud o ně budete patřičně pečovat. Nepoužívejte na kožešiny parfémy, vyhněte se manipulaci s lakem na vlasy v blízkosti kožešin, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Kožešiny obsahují přírodní maz a jak voňavky tak laky na vlasy v sobě obsahují alkohol a mohlo by dojít k vyschnutí této přirozené ochranné bariéry. Kožešiny je třeba skladovat v prodyšném obalu, vyhněte se ukládání kabátů s kožešinovým límcem do igelitových obalů, vždy dbejte na to, aby oblečení opatřené kožešinovým doplňkem vždy řádně vyschlo a vyvarujte se uložení takovéhoto módního kousku do vlhkých prostor.

………………………………………. komerční článek …………………………………………….

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno