žena

Zatímco některé kousky zůstávají v našich šatnících viset i několik let (a už jenom z toho důvodu se do nich vyplatí zainvestovat), pak jsou tu takové, které se rok od roku mění, jsou sezónní a můžeme jen hádat, zda je budeme stejně hrdě nosit i v příštím roce. Ať tak či onak, my ženy trendy přirozeně sledujeme a zkrátka se chceme cítit a vypadat skvěle. Které kousky by vám letos rozhodně neměly uniknout?

  • Zkrácené kalhoty

Ať už to jsou džíny, kalhoty světlé nebo tmavé barvy, letos jsou v kurzu všechny délky, jen ne ta standardní. Absolutně nepřehlédnutelná a chic budete jak s ¾ kalhotami anebo se zkrácenými (s takovými, které končí nad lýtky). Kombinovat je můžete jak s balerínami, espadrilkami, tak i se sportovní obuví.

  • Džínová sukně

Džínová sukně je trend, který se k nám po letech znovu vrátil. Pokud patříte k jedné z těch žen, která si všechny kousky, které jí stále ještě padnou, schovává na dno skříně, džínovou sukni rozhodně vytáhněte. Skvělou kombinací vytvoříte hlavně s topem s proužky anebo tečkami.

baťůžek

  • Baťůžek

Zavzpomínat si na školní léta můžete s nějakým elegantním malým batůžkem. Takový kousek se ve vašem šatníku rozhodně neztratí. Ať už se rozhodnete vzít si batoh v kombinaci s kalhotami nebo sukní, můžete si být jistá tím, že nešlápnete vedle.

  • Široké kalhoty s vysokým pasem

Ani s širokými kalhoty letos neuděláte chybu. Nejen, že jsou úžasně pohodlné, ale při správně zvolené obuvi a doplňků můžete být také elegantní. Kombinovat kalhoty můžete s crop topem anebo tílkem.

  • Elegantní sportovní obuv

No a v neposlední řadě se letos vyplatí zainvestovat také do elegantní sportovní obuvi, kterou můžete odvážně zkombinovat nejen s džíny, ale také se sukní.
No a nakonec nezapomeňte, že i přestože existují různé trendy (které se neustále mění), vždycky byste měla nosit jen to, v čem se skutečně cítíte dobře. Zůstaňte svá.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na