Možná i vy jste maminkou bez manžela, ale i kdyby ne, tento článek vám poskytne cenné rady a informace, jak se seznamovat online úspěšně a nedělat zbytečně stále dokola ty stejné seznamovací chyby. Takže pokud jste například svobodná nebo rozvedená maminka s dětmi a nechcete být do konce života sama, je na čase s tím něco udělat.

Jdeme na seznamku, není se za co stydět

Ty doby, kdy bylo používání seznamky divné a člověk měl pocit, jako by udělal něco špatného, jsou dávno pryč. Vážných vztahů, které jsou úspěšné a vznikly právě díky seznamování online je víc a víc.

A pokud jste maminka s dětmi, která nemá mnoho času nazbyt, je seznamování online prostě praktické, šetří čas a také vás určitým způsobem chrání do chvíle, než o protějšku víte zásadní věci a také se můžete na první rande trochu lépe nachystat. Navíc, pokud si založíte seznamovací profil, který dobře vyplníte, budou se vám sami ozývat ti správní muži, kterým nebudou v prvé řadě vadit vaše děti a už to je velký posun s minimálním úsilím. Stejně tak klidně prozraďte to, že kromě dítěte máte čtyřnohého mazlíčka, protože to je vlastně také takové „dítě“.

 

Jakou seznamkou začít?

Je úplně jedno, kterou seznamkou začnete. Ono těch dobrých, které fungují, zas tak moc není a co třeba vím od kamarádky, která hledala nového partnera, tak zkusila seznamku randino.cz a bylo spokojená. Navíc ve chvíli, kdy se seznámila, tak svůj profil si skryla, aby ji už nikdo další nemohl kontaktovat a aby prostě nezůstala „viset“ na seznamce. Takže si udělejte třeba kafíčko a zaregistrujte se. Pokud vám zůstane nějaký čas, můžete si sama prohlédnout profily mužů podle vašich preferencí.

Zkuste seznamku randino.cz – jednoduchá a funguje

Registrujeme se, ale placené seznamky zatím nebrat

Když budete hledat seznamky online, určitě narazíte i na takové, které po vás budou chtít nejprve nějaký poplatek, aniž byste vůbec viděla uživatele a tak dál. Nemusí se jednat o podvod, ale doporučujeme využít neplacené seznamky a ušetřené peníze například utratit tím, že svůj seznamovací profil (inzerát) podle potřeby tzv. „topnete“ a tedy víc zviditelníte. Navíc tyto poplatky nebývají velké a jsou jednorázové, takže se nestane, že vy vám byly pravidelně strhávány z účtu.

Při seznamování pouze pravdu, takže i počet dětí

Proměňte pomyslné nevýhody na výhody. Víte, kolik je mužů ve stejné situaci jako vy? Buď mají také dítě, případně dítě mít nemohou, ale moc rádi by se o děti starali. Takže jaký by podle vás mělo smysl zatajit na seznamce to, že máte děti? Pokud to uděláte, tak:

  1. odradíte rovnou ty muže, se kterými by to stejně nevyšlo právě kvůli dětem
  2. zaujmete ty muže, kteří jsou na tom podobně jako vy a děti jim nevadí, naopak

Takže opravdu na sebe řekněte všechny zásadní informace. Tím vytvoříte ten správný záběr na potenciální partnery, se kterými má smysl další komunikace a následně třeba první rande.

Nová známost se rýsuje, co dál?

Pokud vás někdo kontaktoval na základě vašeho profilu, nebo jste někoho oslovila vy a vypadá to nadějně, rozhodně udržujte komunikaci živou, proberte spolu zásadní věci, vyměňte si e-maily, zavolejte si a pokud vše vypadá v pořádku, zajděte spolu prostě nezávazně třeba do kina, na procházku, nebo jen tak na zmrzlinu a příjemný pokec. Rozhodně se není čeho obávat, ale i tak je nutné vždy myslet na vše, takže nechoďte na schůzku třeba do hlubokého lesa mimo obyvatelstvo a vždy někomu řekněte, že jdete na rande. Prostě pro jistotu, ale i váš lepší pocit.

Po prvním rande pak většinou uvidíte, co a jak. Pokud je vám vše příjemné a člověk odpovídá vašim představám, ale i tomu, jak se prezentoval v předchozí komunikaci, tak hodně štěstí – našla jste nepochybně jehlu v kupce sena a už to bude jen a jen na vás, aby se známost prohloubila a přešla ve vážný vztah plný radostí.

—————Komerční článek—————-

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno