Zdroj foto: pixabay

Na březen 2020 asi milovníci nákupů jen tak nezapomenou. V ČR se totiž uzavřely prakticky všechny obchody vyjma potravin a lékáren. A i když od té doby pravidla už trochu zvolnila, k době předkoronavirové má současná situace ještě daleko.

Češi se tedy stále více přesouvají na internet – a to i v kategoriích, na něž by si řada z nich ještě nedávno netroufla. Nákup bot, on-line dovoz potravin, živé bylinky a sazenice do zahrádky… A obchodníci na to samozřejmě reagují – nabízejí nejrůznější akce, slevové kupóny či slevové kódy.

Jak zjistit, že je sleva opravdu slevou

Ovšem ne vždy jde o skutečně výhodné nabídky. Pozor si dávejte zejména na pojmy jako SKLADEM či DOSTUPNÉ. Vždy si ověřte, zda se někde pod hvězdičkou (případně pod drobným písmem) neukrývá označení „u dodavatele“ nebo „v externím skladu“. To může totiž znamenat, že se váš vybraný produkt nachází teprve někde v Číně a bohužel si na něj opravdu dlouho počkáte.

Pokud se nechcete zdlouhavě probírat řadou nespolehlivých obchodů, vsaďte na ty, které podobné praktiky nepoužívají a zároveň dokáží svým nakupujícím přinést i nějaké ty bonusy navíc. Můžete je najít třeba na Kuponovnik.cz.

Slevových kupónů se není třeba bát

„Nechci slevu zadarmo,“ říká jedna známá fráze a není tedy divu, že řada nakupujících nabídkám na levnější nákup nevěří. Slevový kupón? Ne děkuji, v tom bude určitě nějaké pořádně velké ALE.

Ovšem ne s Kupónovníkem. Všechny slevy tu jsou opravdu zdarma. Nepotřebujete registraci, nikde nezadáváte e-mail ani nic podobného. Jen kliknete na příslušné okénko a všechny slevy se před vámi odhalí v celé své nahotě. Pak už stačí jen slevu zkopírovat a vložit do příslušného okénka při objednávce. A máte hotovo.

Chcete si to vyzkoušet? Jděte třeba do oblíbeného obchodu s oblečením AboutYou.cz, kde právě probíhá výprodej vybraného sortimentu. Udělejte si radost a inspirujte se oblíbenými outfity nebo si vytvořte svůj vlastní. Je to snadné.

 

——————Komerční článek—————–

 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno