mama

Čekáte miminko a chcete tuto krásnou novinku oznámit svým blízkým nějakým originálním způsobem? Přečtěte si naše tipy, možná se inspirujete a krásný okamžik učiníte ještě nezapomenutelnější chvílí.

  1. Fotka místo slov

Využijte fotku, která to řekne za vás. Můžete použít fotku z ultrazvuku nebo třeba vyfotit malé dětské botičky a zezadu napsat termín porodu.

  1. Velký bráška/sestřička

Pokud už doma nějaké dítko máte, může oznámit veselou novinku za vás. Nechejte mu třeba vyrobit tričko s nápisem budu velký bráška/velká sestřička.

  1. Překvapení pro prarodiče

Prarodičům můžete věnovat hrneček, ručník nebo jiný dárkový předmět s nápisem babička/dědeček.

  1. Vtipná poukázka

Můžete také vyrobit vtipné poukazy na hlídání vašeho drobečka.

botičky

  1. Řidičák na kočárek

Internet je plný inspirace, jednou z nich je třeba vtipný obrázek dokladu “řidičák na kočárek”, který můžete předat těm, kteří budou miminko vozit.

  1. Přáníčko

Pokud je zrovna nějaký svátek, Vánoce, Velikonoce, můžete vytvořit přáníčka, ve kterých přejete vše nej a podepíšete se vy + miminko. Nebo můžete budoucímu tatínkovi popřát ke dni otců.

  1. Tajenka pro prarodiče

Pro nadšené luštitele křížovek, což zpravidla bývá někdo z prarodičů, můžete vytvořit speciální tajenku, ve které se dozví, že se jim narodí vnoučátko.

  1. Speciální nákupní seznam

Pokud přemýšlíte, jak novinku oznámit partnerovi, můžete mu třeba vytvořit nákupní seznam, ve kterém budou kromě běžným potravin i věci pro miminko, jako jsou třeba plenky, přesnídávka, dětský olejíček, apod.

A teď už se můžete jen kochat těmi překvapenými reakcemi a pak se společně těšit na děťátko.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno