Toužíte mít vztah se vším všudy a nechcete na něj přímo udeřit? Tohle jsou jasné signály, které napovídají, že to s vámi myslí opravdu vážně a chce s vámi dokonce bydlet!

Touha může být větší než realita

Možná si u vás nechal základní kousky šatníku, možná už u vás má sprchový gel a kartáček na vlasy. To ale neznamená, že spolu bydlíte nebo že u vás chce trávit většinu dní v měsíci. Jak poznat, že s vámi chce sdílet domácnost?

Opravuje vám rozbité věci

 Opravila se vám kapající baterie ve sprše nebo se vám jako zázrakem opravila viklající se police? Pokud vám s opravami ve vaší domácnosti pomáhá pravidelně, možná si k vám zanedlouho přinese i své nářadí. A to chlapi nikdy nenechávají tam, kde pro nářadí není bezpečno.

Přestal vám vracet klíč

Po promilované noci musíte vstát do práce dříve než on a tak mu logicky půjčíte náhradní klíče, aby bezpečně zamkl byt. Před časem už vám ale přestal klíč vracet se slovy, že ho bude nadále používat. Tak proč by ho měl pokaždé házet do schránky?

Začal vám nakupovat do ledničky zásoby

 Jste odbornice na nakupování v drogeriích? Máte široký výběr aviváží, čisticích prostředků a vaše kosmetická taštička praská ve švech, ale v lednici máte sotva máslo. Najednou přijdete domů a v lednici je na výběr z mnoha druhů sýra, salámů a dokonce se tam najdou i zdravé věci? Možná se jeden regál změnil v zásobárnu piva a chladící prostor pro bůček.

Množí se vám elektrospotřebiče

Přistihla jste ho, jak si k vám do koupelny přinesl svůj elektrický holicí strojek a v kuchyni stojí majestátně jeho oblíbený mlýnek na kávu? Mohutná stereo souprava zabírá téměř půlku obýváku a on si s úsměvem včera přinese ještě svůj počítač? Jakmile si k vám přestěhuje i PlayStation, máte vyhráno.

Perete častěji než předtím

Už se ani neobtěžuje špinavé prádlo nosit domů. Je pro něj přece mnohem snazší vklouznout do vypraného a vyžehleného prádla u vás doma, než aby večer musel jít pro nové svršky k sobě. Opět máte velké plus na své straně.

Začal si k vám zvát své kamarády

Čas od času k vám přišel se svým kamarádem, kterého po chvilce vyprovodil. Teď už je ale regulérně svolává k vám pro trávení společných večerů a dokonce se u vás čas od času koná plánovaná párty! Možná vás chce seznámit se všemi svými kumpány, aby se s vámi nejen pochlubil, ale aby s vámi mohl trávit další společný čas!

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno