přírodní kosmetika

Stejně, jako se staráme o své tělo zevnitř – zdravou stravou, dostatkem tekutin a také kvalitním odpočinkem a spánkem, neměly bychom zanedbávat ani péči o svou pleť. Nejen naše tělo je náchylné na chemické látky, ale také prostřednictvím naší kůže do svého těla přijímáme více, než si myslíme. Proto bychom měli dbát na dostatečnou péči, a především pak přírodní kosmetikou, která nebude zatěžovat náš krevní oběh, ani orgány. Na trhu je několik různých značek s čistě přírodním složením, a stejně jako v případě potravin se vyplatí vybírat si mezi těmi českými, které mají mnohem přísnější podmínky na certifikaci, než například rozšířené západní, ale také východní značky. Které jsou ty neznámější?

  • Manufaktura

Manufaktura je značka s dlouholetou historií. Jako jedna z mála pronikla na český trh tak, že má dokonce své vlastní značkové prodejny, a o výběru vhodných produktů se tak můžete poradit přímo s některou z prodavaček. Kromě běžně dostupných produktů nabízí různé limitované edice, s jednou společnou hlavní ingrediencí, což je velmi sympatické.

přírodní kosmetika

  • Havlíkova apotéka

Havlíkova apotéka je taktéž přírodní kosmetika, která v poslední době zažívá svůj velký boom. Nově jim také vznikají značkové prodejny, kde se můžete poradit s prodejci. Mají různé řady s originálními názvy, jako je: krásná slečna, krásná dáma a paní, odstupňované podle věkových kategorií.

Obě tyto kosmetické značky mají svou tradici a jsou na našem trhu poměrně dlouho. Samozřejmě existují také další kosmetické firmy, ze kterých si můžete na internetu vybírat tu nejlepší pro vás.

Jakou značku používáte vy? Máte nějakou oblíbenou?

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno