Jsou věci, které každá žena musí do třiceti zkrátka stihnout. A je jedno, jestli se jedná o změnu image, protančit noc v klubu nebo si zvyknout na pravidelné návštěvy lékaře!

Máte třicítku na krku a stále tápete, co všechno jste v životě dokázala a co se vám skutečně povedlo? Stop! Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, co musíte do třicítky stihnout. My vám to naservírujeme už v tomhle článku!

Co by žena měla stihnout do třiceti let

 • Zkusit šílený zážitek: možná vás láká seskok padákem nebo na gumě, jízda rallye nebo let horkovzdušným balonem. Váš tajný šílený zážitek realizujte ještě před třicítkou!
 • Potřebujete radikální změnu image: Není nic šílenějšího, než si obarvit hlavu na růžovou nebo si na pár měsíců zkusit třeba zapletené copánky. Zásadní změna image k našemu životu zkrátka patří!
 • Pravidelné prohlídky u lékaře: Návštěvu lékaře bychom rozhodně neměly podceňovat! Neříkáme, že máte trénovat na stáří, ale zvyknout si na pravidelné půlroční návštěvy zubaře a gynekologa je na místě.

 • Najít si práci, která vás bude bavit: V práci už vás nic nemotivuje a ani ohodnocení není adekvátní k vašemu stupni vzdělání? Vsaďte třeba na úplně jiný obor nebo se vrhněte do podnikání. Zkuste zkrátka cokoli, v čem budete dobrá a hlavně spokojená!
 • Smiřte se s postavou: Není na čase, abyste konečně přestala bojovat se svou váhou? Namísto toho se naučte oblékat tak, abyste byla vždy šmrncovní a žádoucí holka, se kterou nikdy nebude nuda!
 • Protančete noc v klubu: Že jste ještě neměla tu možnost, zajít si s kamarádkami na diskotéku a protančit tam celou noc? Je nejvyšší čas! V pozdějším věku už by to mohlo být moc nápadné.
 • Přiznejte si chybu: Možná se vám příčí ukázat ostatním, že jste chybovala. Je však nejvyšší čas naučit se respektovat nejen sebe, ale i ostatní a své chyby přiznat nahlas.
 • vyhoďte ze šatníku infantilní kousky: Že jste se ještě pořád nerozloučila s módními kousky, kterými jste zářila na parketě když vám bylo 18? Je nejvyšší čas udělat místo novým kouskům, vhodným k vašemu věku!
 • Pořiďte si cokoliv živého: Nemyslíme hned na miminko. Jen si zkuste zvyknout na to, že máte zodpovědnost i za další život. Přišel zkrátka čas na nákup morčátka nebo vaší vysněné kočky!
 • Naučte se jednat narovinu: Přestaňte se schovávat za vypnutým telefonem a nepřecházejte hádky mlčením. Naučte se říkat svůj názor a začněte být k lidem upřímná. Možná se to druhým nebude ze začátku líbit, ale rychle si přivyknou a vy konečně ztratíte punc uťápnuté slečinky.
 • Požádejte o zvýšení platu: Už vás nebaví každý měsíc počítat každou korunu do výplaty? Jednoduše jděte za šéfem, řekněte mu, jak jste ve své práci dobrá a požádejte ho při té příležitosti o zvýšení platu. A rovnou si řekněte o konkrétní částku.
 • Už si konečně dopřejte milostnou scénu na veřejnosti: Láká vás už pár let vyzkoušet si třeba milování v autě? Není na čase svému milému říct o vašich tajných snech? Nebo mu nic neříkejte a rovnou ho překvapte třeba cestou na výlet!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno