Záletníka (a jeho nevěra) může prozradit i naprostá banalita, ne jen rtěnka na límečku nebo vůně cizího parfému.

Začal o sebe více pečovat

Dříve jste mu musela kupovat nové kousky do šatníku vy a staré potají vyhazovat. Teď jde sám do obchodu a trika mění po měsíci. Možná jsou ty signály i o něco slabší. Konečně si oholil podpaží nebo porost jinde na těle. Zdánlivě to mohou být maličkosti, ve výsledku je to jasný signál, že o sebe pečuje, aby se více líbil. Ale komu, když vy ho už znáte i v těch nejhorších scénářích?

Vrátily se mu lupy do účesu

 Letitý boj s lupy vyhrál díky správné vlasové péči už před časem. Jak je to možné, že se mu opět vrátili? Možná se sprchuje častěji a tam, kde nemá své speciální přípravky po ruce. Pak už stačí jen přivonět k vlasům, abyste zjistila, že voní jinak, než jeho vlasová kúra z lékárny.

Nereaguje na zprávy

Pípají mu zprávy na telefonu a on je ignoruje, jakoby nic? Každý z nás je zvědavý, co mu kdo píše, a to i váš muž. Jinak to může být tehdy, kdy, kdo mu píše. Pak je jasné, že nechce, abyste dotyčného zahlédla v jeho mobilu. Zvláštní jsou také zprávy, které přijdou v nezvyklou večerní dobu. Důvody pro zvýšenou opatrnost jsou také v případě, že muž nebere cizí telefonáty nebo nenechává ležet telefon tam, kde se objevujete vy.

V mobilním telefonu pravidelně maže zprávy

Potřebovala jste si půjčit jeho telefon a všimla jste si, že v seznamu chybí výpis hovorů a přijaté či odeslané zprávy? Za jejich absencí může být snaha zahlazení partnerových stop. Než aby mazal zprávy postupně od jednoho konkrétního čísla, vyjde mu jednodušší varianta, mazat vše naráz. Usvědčující může být i výpis volaných čísel, které najdete na účtence. Příliš dlouhé nebo časté hovory nebudou zcela jistě patřit Petrovi, ale nějaké Petře.

Často je na telefonu

Líbí se vám, že vám často odepisuje z práce, nebo když je s přáteli na pivě, ale už se vám tolik nezamlouvá, že na telefonu visí takřka celý den a to i v koupelně? Zbystřete, pokud se vás několikrát za den ptá, co budete dělat a zda vás příliš často neposílá za vašimi rodiči či přáteli. Možná vyzvídá, jestli nebude mít večer čas pro sebe.

Málo se hádá

Dříve jste nemohla říct pořádně ani svůj názor a teďka můžete říct cokoliv a jemu to nevadí? Nevyslýchá vás, kdo vám volá, s kým jste byla nebo co jste dělala? Dokonce už mu ani nevadí, když se zdržíte na firemním večírku a nevšimne si, že jste z flámu přenocovala u kamarádky? Váš přítel z ničeho nic neoplývá přehnanou tolerancí. On možná jen nemá čas, hlídat vás a všímat si, co děláte.

Máte lepší sex

Tatam jsou doby, kdy váš drahý zvládl celý akt v jedné poloze. Naopak chce trénovat nové polohy a dokonce si oholil i strniště v poklopci. Možná dal na rady kamarádů a mění se v alfa samce, aby vás uspokojil, možná ho ale někdo učí.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno