Zdroj foto: envato

Pro jaké produkty chodíte nejčastěji do drogerie? Ať už to jsou dětské pleny, zubní pasta, toaletní papír nebo prášek na praní, zkuste se příště porozhlédnout i po produktech, které jsou přírodní. Možná budete překvapeni, kolik přírodních produktů si v drogerii DM můžete koupit!

Přírodní kosmetika

Jakou kosmetiku používáte? A víte, z čeho se skládá? Syntetické složky obsažené v běžných kosmetických produktech se dostávají do organismu a můžou vytvořit pořádnou neplechu. Naše tělo takové látky nezná a není schopno je zpracovat. Proto je nejlepší používat přírodní kosmetiku, která naše tělo nezatěžuje. V drogerii DM tak můžete pořídit například tělovou emulzi Balance s konopím, která má hydratační složení a dodává pokožce jemný pocit. Přírodní kosmetiku si oblíbíte velmi rychle. Rostlinné látky pocházejí z ekologického zemědělství a kosmetika se nikdy netestuje na zvířatech! Věřte nám, vaše tělo ocení, že není zatěžováno další chemií.

Zdroj foto: envato

Vůně lesa a kapradí

Asi každý z nás si vybaví vůni lesa těsně po dešti. Nebo rozkvetlou babiččinu zahrádku na chalupě. Proč si nedopřát vůně přírody i doma? Pořiďte si osvěžovač vzduchu nebo vůni podle vašeho přání. Je libo citronovou trávu? A co vůni levandule? Nám se zamlouvá i vonný set Lesní sen, který doma vytvoří příjemnou atmosféru. Ratanové tyčinky uvolňují vůni postupně a intenzitu si můžete zvolit sami. A nezapomeňte vzít i nějaký osvěžovač do koupelny či na toaletu. Třeba osvěžovač vzduchu Ocean mist od Ambi Pur je skvělý na eliminaci nežádoucích pachů.

Cvičení v přírodě

A když budete mít přírody stále málo, vyrazte si zacvičit ven. Je jedno, zda půjdete běhat, vytáhnete ze sklepa kolo nebo si koupíte karimatku a budete na zahradě cvičit jógu. Sáhněte si do svědomí. Kdo z vás chodí alespoň jednou týdně sportovat? A chodíte ven? Užívejte si přírodu ze všech možných stran, protože pro naše fyzické i duševní zdraví je to potřeba. Chemie máme na světě dost, pojďme se zkusit přiblížit zpátky na přírodní cestu!

——————-Komerční článek—————–

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno