Zdroj foto: fitness-Vagon.cz

Dosáhnout exotického opálení můžete i bez návštěvy cizokrajné destinace a několika hodin slunění se pod hřejivými paprsky. Pokud toužíte po zlatavé pokožce a chcete smyslného opálení dosáhnout i bez nutnosti se slunit, zavítejte do solária. Jeho obliba stále roste, zejména v současné době. Co byste měli vědět ještě před tím, nežli solárium prvně navštívíte?

Fototyp pleti a co si vzít s sebou?

Ještě než se necháte zkrášlit krásným opálením, měli byste vědět, jaký jste fototyp. Určete typ kůže, což je potřeba pro bezpečné opalování. Lékaři obecně nedoporučují návštěvu solária lidem majícím fototyp pleti nižší nežli 2.

Do solária si s sebou vezměte ručník a speciální solární kosmetiku. Ta je určena pro dosažení přirozeného zhnědnutí pokožky, zároveň je jejím úkolem pokožku chránit a regenerovat.

Co vás čeká a nemine?

Zdroj foto: fitness-Vagon.cz

Možná budete před první návštěvou solária nervózní, není se však čeho bát. V salonu budete vyzváni k vyplnění dotazníku, kde se uvádí zejména typ pleti – díky tomu se nestane, že v solárku zůstanete déle. Zpravidla také uvádíte, jaké léky na předpis užíváte, protože některé léky mohou mít negativní vliv na účinky solária.

Jak si vybrat solárko?

Výběr solária je samozřejmě klíčový. Rozhodně nenavštěvujte salon, kde není čisto nebo kde se necítíte dobře. Ve Fitness Vagon můžete spojit příjemné s užitečným. Návštěva tohoto pražského fitness centra spojená například se cvičením je v dnešní době velmi vítaná. Nejenže zde můžete své tělo potrápit pod dohledem zkušených a ochotných trenérů, ale zároveň si můžete dopřát relax v podobě návštěvy solária, kde své tělo odměníte přirozeným opálením.

Kromě fitness centra či solária vám Fitness Vagon nabízí i odpočinek v infra sauně, můžete se zde poradit ohledně výživových doplňků nebo využít pomoci a rad od trenérů, kteří vědí, co dělají.

——————–Komerční článek——————–

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno