Zdroj foto: envato

Pokud máte doma malé děti, které zatím ještě do mateřské školky Praha 5 nechodí, brzy vás asi čeká její výběr, který není radno podcenit. Je to místo, které poskytuje první možnost osamostatnění se dětí. Také je, pomalými krůčky, připravuje ke vstupu do školy, jež jim dává základ pro další životní cestu. Děti se zde formou hry seznamují s různými činnostmi a aktivitami, jež dokonale podporují jejich vývoj nejen mentální, ale i fyzický. Na co se tedy při výběru školky zaměřit?

Zdroj foto: envato

Vyberte tu správnou školku

Každý rodič chce pro své ratolesti jen to nejlepší a to platí i pro výběr školky. Kromě toho, že v ní děti tráví velkou část týdnem, by měla nabízet dostatek zajímavých podnětů a aktivit, které děti nejen zaujmou, ale hravou formou připraví na vstup do školy a později i do světa dospělých. Mezi takové patří Anglická školka v Praze. Díky tomu, že v oblasti péče o děti působí již delší dobu, získala velmi důležité zkušenosti. Prioritou je především individuální přístup, který zde poskytuje dětem ve věku 12 měsíců až 7 let. V jejích řadách pracují kvalifikované učitelky a zdravotní sestry. Setkat se zde můžete i s rodilými mluvčími, kteří zajišťují výuku probíhající v anglickém jazyce. Veškerá výuka i tematické okruhy jsou připravovány v souladu s Rámcovým výchovně- vzdělávacím programem. Kromě toho školka zaměřuje svoji spolupráci na instituce předškolní i školní výchovy jež se zabývají dětmi s nadprůměrnou inteligencí. Díky tomu připravuje aktivity dokonale podporující rozvoj dětských schopností.

Zábava i na léto

Školka Praha 6 i další pobočky nabízejí netradiční a zajímavé aktivity i během prázdnin. Každá z poboček připravuje týden zaměření na různé činnosti, během nichž se děti seznámí s životem a obyvateli farmy, poznají zvířata žijící v lese, vlastními silami pod vedením učitelek postaví tee-pee, vyrobí si čelenku nebo indiánský oblek, vyzkouší si pádlování na vodě či kempování v přírodě, navštíví pohádkový svět nebo cizí kontinenty.

——————Komerční článek——————-

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno