Naučte se používat fígle, které dělají ženu ženou a sexy. Jaké kouzlo používají potvory, aby muže utáhly na vařené nudli? Odpověď je tak straně jednoduchá!

Proměňte muže burana za neodolatelného kavalíra

Milujete staré filmy, ve kterých je každý muž džentlmen, který podrží dámě dveře, nabídne rámě a na každou schůzku přinese malou pozornost? Ubíjí vás dnešní doba, kdy se z každého milého muže vyklube během několika měsíců typický buran? Chyba může být ve vás! Naučíme vás používat ženské zbraně, kterými muži budou stále a stále podléhat a ještě vás budou nosit na rukou. Možná vám i ustelou na růžích!

Buďte bezbranná

Muži musí mít vždy navrch. To znamená, potřebují prokazovat svou nezdolnou mužnost. Když mu dáte znova a znova pocit, že o vás musí pečovat, chránit vás a hýčkat, budou ve vaší společnosti jednoduše šťastní. Stačí nasadit „look“ bezbranné laně a chlapi vám budou ležet u nohou. Nebuďte mezi muži samostatná. To je odradí! Naopak je žádejte znova a znova o pomoc.

Buďte v kondici

Žena, oplývající zdravím a dobrou kondicí je znakem toho, že bude vitální. Tudíž dokonalá pro zplození potomků. Nedivte se, že muži pokukují po kvalitních ženských tvarech. Teď nemáme na mysli slečny, kterým vykukují kosti zpoza blůzky, ale ženy s postavou přesýpacích hodin. Muži milují, když si mají na co sáhnout. Navíc jim příroda nahrává, že tyto ženy jsou ideální pro mateřství. Ženy s širší pánví totiž slibují plodnost.

To ale neznamená, že byste odteď měla nabírat na váze. Naopak! Dbejte na svou kondici. Stačí půl hodiny denně na čerstvém vzduchu, kdy se budete věnovat dýchacím cvikům. Díky dostatku kyslíku budete v lepší kondici než ty, které se mučí celé dny v posilovně. Navíc získáte přirozeně zdravou barvu, která je pro muže velmi přitažlivá.

Naučte se správně oblékat

Styl oblečení je dalším skvělým esem v rukávu. Naučte se sladit barvy, materiál, střih i doplňky. Mužské střihy džínů a neforemná trička vám v mužském oku zbytečně ubírají body. Pokud na sebe chcete upoutat pozornost, noste pastelové barvy, jako je růžová, levandulová, žlutá, fialová, modrá. Zapomeňte na černou, šedou nebo kteroukoli barvu v extra tmavém odstínu.

Zkrátka noste vše, co nenosí muži. Žena, která umí nosit šaty, je pro muže zajímavá a rozhodně nepatří mezi ty nudné, kterých má plný telefonní seznam. A rozhodně se nesnažte žádnou jinou ženu kopírovat. Muži mají rádi, když je žena originál!

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

3 KOMENTÁŘE

  1. Ano, pravda. Ve zmiňovaných filmech se i ženy uměly především chovat a byly mužům protějškem, nikoliv soupeřem. A očekávaly od nich lásku i materiální zabezpečení, ale ne SUV, se kterým se nikdy nenaučí jezdit ;-).

  2. Otevřel jsem to jen tak ze zvědavosti, ale musím uznat, že všechny body stopro sedí. Ta Franclová to s chlapama asi umí. A ještě více obdivuji formu a obsah toho článku na pozadí dnešní doby MeeToo a pod.
    Gratuluji.

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno