Internetová seznamka nabízí spoustu možností, jak najít toho pravého. Čím oslnit, jak se nejlépe představit a co raději do kybernetického světa nevypouštět?

Hledání na internetu

Partnera si na internetu hledá v dnešní uspěchané době stále více lidí. Moderní trend nabízí nespočet možností, jak poznat toho pravého, který na vás může čekat i na opačném konci zeměkoule. Vytvořte si proto takový uživatelský profil, který zaujme. Na co si dát při jeho sestavení pozor?

Zaměřte se na nick

Jméno je to první, co váš potencionální partner uvidí. Muži dávají přednost roztomilým přezdívkám typu “pěkná” nebo “blond.” Ještě více je zaujme slovo “sexy”, “rošťácká” nebo “nespoutaná”. Ženy dávají naopak přednost mužům, kteří se pojmenovávají slovy “inteligentní”, “podnikavý”, nebo “hrdinský”. Při vymýšlení skladby přezdívky a jména volte taková slova, která začínají na počáteční písmena v abecedě. Seznamky mají tendenci ukazovat registrované uživatele podle jména, proto profily začínající písmeny A mají větší šanci na zobrazení než ty, začínající na písmeno Z.

Profilová fotografie

Fotky na profilech zvyšují šance na zobrazení. Výběr profilové fotky by měl být stejně důležitý, jako výběr vaší přezdívky. Pokud máte ve jméně slovo “sexy”, můžete si dát na profilovou fotografii jednu z odvážnějších fotek. (pozor však na příliš vyzývavé fotografie, které by vám mohli administrátoři zamítnout) Máte-li v názvu naopak “romantická duše” pak volte fotografii decentní. Další fotografie pak volte takové, kde jste uprostřed skupiny lidí. Budete vnímána jako zábavná dívka, která nezkazí žádnou legraci. Nebojte se nahrát fotografii, na které se dotýkáte svých přátel. Lidé, kteří se nebojí dotknout ostatních, jsou ve společnosti vnímány jako lidé, kteří mají vyšší společenský status a tím stoupnete na atraktivitě.

Nebojte se prozradit něco o sobě

Napsat v několika řádcích něco o sobě je snad nejtěžší úkol na celém profilu. Těmito řádky jdete totiž s kůží na trh. Držte se jediné zásady a to 70:30. V 70% vyplňte informace o sobě. Nebojte se napsat, že ráda sportujete nebo ráda pomáháte druhým. Zbylých 30% pište o tom, koho byste ráda poznala. Chcete praktického chlapa? Pak napište něco ve smyslu: “Hledám muže co umí postavit dům a zasadit strom.” Toužíte spíše po intelektuálovi? Pak napište větu typu: “Hledám chlapa, který se o ženu dokáže postarat po všech stránkách.”

Co napsat do své první zprávy

Napsal vám potencionální pan Božský? Pak je na čase začít sepisovat svou první zprávu, která by měla být vtipná a milá. Každému příjemci napište zprávu extra. Nejdříve si pečlivě zkontrolujte jeho profil a až poté napište zprávu. Neopomeňte vyzdvihnout jeho vlastnosti, pro které jste se nadchla a napište, co vás na něm zajímá. Má rád fotbal? Pak se zeptejte, kterému týmu fandí a nezapomeňte se zeptat na jméno kocoura, se kterým pózuje na fotografiích.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno