Zdroj foto: wikipedia.org

Venušiny kuličky jsou odpradávna používány pro zlepšení intimních prožitků a jsou skvělou hračkou pro každou ženu. Věděla jste, že se s nimi dá například léčit inkontinence, posílit pánevní dno nebo zlepšit sexuální prožitky?

Venušiny kuličky jsou zázrakem nejen pro lepší intimní chvilky, ale také pro zlepšení zdravotního stavu každé ženy, která chce preventivně bojovat proti úniku moči. Zdravotní účinky Venušiných kuliček nejsou zatím příliš rozšířené, ale mnoha ženám pomohly při obtížích.

Problémy s inkontinencí trápí především ženy ve středním a pozdějším věku a to zvláště ty, které tráví většinu dne v kanceláři nebo mají jiné sedavé zaměstnání. Nedostatek fyzické aktivity pak vede k ochabení svalů. Těmto ženám lékaři často doporučují právě použití Venušiných kuliček.

Pomůcka pro zpevnění pánevního dna

Venušiny kuličky při pravidelném používání posilují pánevní svalstvo. Tím předejdete mnoha gynekologickým problémům v pozdějším věku. Například ochabnutí svalů pánevního dna, které zlepšují stabilitu celého těla. Používání Venušiných kuliček také pomáhá po těhotenství nebo po gynekologických operacích. Stačí je nosit půl až hodinu denně a první pozitivní účinky můžete sledovat už po devíti týdnech.

Zlepší vaše intimní chvilky

Svaly pánevního dna mají velký vliv na uspokojování sexuálních potřeb. Pokud budete pravidelně posilovat poševní svaly, zlepšíte svůj sexuální zážitek. Poševní stěny se stanou citlivější, rychleji se prokrví a poševní prostor se zpevní. Při nošení Venušiných kuliček posílíte svalstvo pánevního dna díky pevněji sevřené pochvě. Takto připravené svaly pak oceníte při milování nejen vy, ale i váš partner.

Jak Venušiny kuličky vypadají

Obvykle se Venušiny kuličky prodávají jako dvě duté kuličky o průměru od dvou do čtyř centimetrů, vzájemně spojeny provázkem. V těchto kuličkách jsou další dvě menší a těžší kuličky, které se pohybem těla rozhoupou. Tento pohyb nastartuje na vnějších kuličkách vibrace, stimulující poševní svaly tím, že se nutí se stahovat.

Váha Venušiných kuliček se liší kus od kusu. Někdy bývají těžké pouze dvacet gramů, jiné klidně i sto. Nosit se dají při cestě do práce, při běhu nebo jiných sportovních aktivitách.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

1 komentář

  1. O těch „kuličkách“ jsem slyšela od jednoho muže někdy v roce 1990. Tehdy jsem se ho zeptala, proč pro sexuální zdraví své ženy nedělá něco, kromě umělých kuliček, on.

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno