Mužské sexuální reakce od prvních projevů vzrušení až po vyvrcholení jsou zcela jasné a nepřehlédnutelné. Soulože schopný muž  funguje jako dobře naprogramovaný robot. Veškeré fáze od počátku kopulace až po ejakulaci probíhají v jeho účelově  stavěném organismu zcela  automaticky a pokud nedojde k extrémnímu vyrušení  (výbuch bomby, příchod manžela partnerky), těžko ho něco od dokončení započatého díla odradí.

V případě žen bývá  průběh sexuálního aktu mnohem složitější, někdy pohlavní aktivita končí aniž by dosáhla vrcholu a tedy i onoho slastně pociťovaného uvolnění nahromaděného sexuálního napětí. Co s tím?

Protože každý automat lze přizpůsobit nárokům a požadavkům, vychovejte si vy svého partnera k obrazu svému.

Přesvědčte se, že ví, kde máte poštěváček. Ukažte mu ho a nechte ho, ať se v klidu a při světle dobře podívá a seznámí s vaším pohlavím.

Ukažte mu pomocí autoerotiky, jak vás co nejlépe a nejvíce vzrušit a posléze i přivést až na kýžený vrchol slasti. Nestyďte se mu sdělit své bezprostředně vnímané dojmy a pocity.

Nechte ho, ať může  vstřebat veškeré informace a prezentovaný postup si dobře osvojí. Buďte trpělivou učitelkou, nesnažte se ho peskovat a ponižovat. Veďte jeho ruce a další důležité orgány tak, jak to vyhovuje především vám.

Buďte klidně maximálně sobecká a soustřeďte se na své pocity.

V případě beznadějně  stydlivých žen s nepřekonatelnými zábranami k instruktážní masturbaci zbývá jen lopotná cesta pokusů a omylů a pevná víra: Snad na to ten nekňuba  přece jen nakonec přijde!

Více článků najdete na portálu mamci.czu

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na