Bolí vás hlava? Nemůžete popadnout dech v mezipatře třetího a čtvrtého poschodí? Máte žaludeční potíže? Podvrtli jste si kotník nebo vás uštkla zmije? Je vám nevěrná partnerka a vy s tím nic neuděláte, protože váš sok je o dvacet čísel vyšší, o padesát kilo hmotnější a boxoval první ligu? Bolí vás zuby a tak vůbec celý člověk? Jste fyzicky na dně a psychicky úplně vyřízení? Není třeba zoufat, skvělá terapie je na dosah ruky!

Už před více než půl  stoletím doporučoval psychiatr dr. Wilhelm Reich, aby si lidé ve vlastním zájmu dopřáli alespoň  jeden orgasmus denně. Ostatně, nejen renomovaní odborníci správně hlásají životní pravdu, že sexuální aktivní lidé jsou mnohem zdatnější, odolnější a oplývají  dobrou náladou. Sex je báječnou formou cvičení, které dokáže zajistit skvělou fyzickou a psychickou formu vašeho organismu! Navíc jistě rádi oželíte cvičební úbor i nepříliš levné konstrukce tělotýrajících vynálezů.

Sexuální dvacetiminutovka spálí v těle více než dva tisíce kalorií. Pokud se budete těmto hrátkám oddávat každý den, shodíte  kila přebytečného tuků za dva týdny. Samozřejmě záleží uložených zásobách i na intenzitě milování, čím atletičtější je sex, tím lépe! Časté sexuální pohybové aktivity zvyšují přítok krve nejen do vzrušených pohlavních orgánů, ale udržují lepší průtok životodárné  tekutiny v kapilárách a posiluje veškerý cévní systém, zlepšují koordinaci svalů a nervů.

Sex má i značné antidepresivní účinky. Během sexuálního vzrušení i v průběhu vlastní soulože  si vytváří tělo množství látek způsobujících potěšení. Patří sem například endogenní opiáty, drogy, které si tělo vytváří na základě vnitřních pochodů v organismu. I pouhé příjemné mazlení dokáže zvýšit hladinu serotoninu, což má obdobné účinky, jaké způsobují drogy. Sex pomáhá i od bolesti, protože posunuje práh citlivosti při vnímání např. bolesti zubů i dalších zatraceně nepříjemných podnětů.

Více sexu zlepší vaši šanci na dlouhý a spokojený život. Nenechte si proto uniknout ani jedinou příležitost k příjemnému flirtování, navázanému laškování či přímo sexuálním orgiím kdykoli a kdekoli se vyskytne sebemenší příležitost! Budete pak zdraví, zdatní a plní pohody a optimismu!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno