Cože to děláte ve 22,34 večer? Ať je to cokoli, pokud se v tuto dobu neoddáváte sladkým sexuálním hrátkám, chováte se jinak, než tvrdí statistika.  Podle průzkumu totiž právě v tento čas vrcholí sexuální aktivity naprosté většiny lidí.

Ovšem nenechme se zaskočit strohými statistickými údaji! Nám,kteří máme rádi ono sladké ovoce milostného dovádění, nestačí nějaká ta malá chvilka utržená ve shonu a chvatu obyčejného dne. My se můžeme radovat ze sexuálních požitků celých 24 hodin denně. Celý ten čas máme přece pro sebe, pro svého miláčka a krásně dovádivé provokace.

* Začít můžeme hned po ránu. Proč neprobudit partnera neobvyklým pozdravem? Jemně olizujte intimní partie svého protějšku až k pozvolnému vyburcování ze sna. To je, panečku, procitnutí!

      * Po odeznění ranní porce slasti a chvilce odpočinku může následovat snídaně do postele. Vaše kulinářské fantazie jen podtrhnou a umocní předchozí zážitky. Drobty v posteli či kečupem umazaný polštář přece nikoho nerozhází.

 

      * Ani po opuštění vašeho lože v rámci jiných nutných činností nepovolujte v sexuálním ataku. Všechna místa, která váš partner navštíví, ať již jde o koupelnu, toaletu či garáž, opatřete psaníčky s milostnými výzvami a vzkazy. Psané slovo má svou specifickou sílu.

      * V případě přechodného odloučení je k dispozici telefon, SMS či fax. Chovejte se jako nedočkavý milenec (milenka) a sdělujte si, co všechno budete po opětovném shledání spolu dělat.

      * Na večerní společenskou párty zkuste zapomenout obléci spodní prádlo a nenápadně to partnerovi sdělte, v případě delšího ubrusu je na místě jemný dotek v oněch inkriminovaných místech.

      * Cesta domů skýtá nepřeberné množství možností. Dotek v tramvaji, polibek v pasáži či předehra v parčíku. A pokud nepodlehnete vášním na opuštěné lavičce, tedy rychle domů do pelíšku.

      * Před večerním vyvrcholením dne můžete zkusit ještě další provokace. Erotické prádélko, vyholení chloupků na genitáliích do tvaru srdíčka nebo úplně či jiné překvapení vyburcují sexuální touhu do maxima.

      * A po osvěžujícím spánku opět čeká sladký ranní pozdrav na úvod dalšího skvělého dne….

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno