Skoro každý má své sny a fantazie a jak muži tak i ženy se ve své drtivé většině uchylují  k nejrozmanitějším erotickým představám. Stávají se tak scénáristy, režiséry i vlastními protagonisty nejrůznějších skečů či dokonce mnohadílných seriálů, které se bezprostředně odehrávají v navýsost privátním prostředí jejich mysli. Milenci z tohoto světa představ a snů jsou ideály krásy duševní i fyzické, vědí přesně, co mají dělat, kam a kdy sáhnout a sexuální zážitky s nimi jsou prostě, no zkrátka fantazie.

Snění má obrovský vliv na sexuální touhu a potažmo na celou sféru sexuálního života. Může být i vhodnou  terapií k léčbě některých sexuálních poruch, prostředkem k záchraně uvadajícího partnerského vztahu nebo jen příjemným zpestřením každodenního stereotypu. Společným rysem sexuálních představ pro obě pohlaví je touha vymanit  se alespoň částečně z všednosti a společenských konvencí, uniknout stresům každodenního života. Široká škála a pestrá paleta představ svědčí o velmi bohaté fantazii jak mužů, tak především žen.

O čem lidé sní?

Ve svých představách jsem kněžkou v staroegyptském chrámu. Pečuje o mne mnoho mladých otroků. Jsou to černoši, běloši i míšenci. Mají krásná  těla a jejich posláním je, aby mne přiváděli na vrchol rozkoše. Těším se na každou volnou chvilku a návštěvu svého vysněného chrámu.

Alena, 32 let

Sekretářka našeho ředitele je opravdu výstavní kus. Rád si představuju, jak na ní trhám šaty, svlékám jí podprsenku a kalhotky. Pak ji ohnu přes stůl nebo položím na  pohovku v kanceláři. To je super!

Václav, 27 let

Silně mne vzrušuje představa milování na veřejnosti a často na to musím myslet. Třeba bych chtěla vyzkoušet sex při jízdě ve vlaku, v převlékací kabince obchodního domu nebo v  parku na lavičce.

Veronika, 22 let

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno