Sexuální život ženy je se svými  projevy mnohem bohatší, rozmanitější a romantičtější nežli sexuální život muže. Je to dáno  větším sexuálním potenciálem, erotickou představivostí a uměním improvizovat. Jak dnešní ženy prožívají svůj sex?

 SAMA SOBĚ

Obligátní tvrzení mnoha renomovaných sexuologů, že masturbace je pouze náhražkovou sexuální aktivitou při absenci jiných pohlavních vyžití, vzalo za své. Autoerotiku dnes považuje mnoho žen za jednu ze specifických metod k dosažení sexuálního vzrušení a následně i orgasmu. K masturbaci se uchylují i ženy vdané a sexuálně vytížené. 

ŽENA A MUŽ

Jde o všeobecně nejvíc uznávané sexuální spojení je mezi partnery opačného pohlaví. Jak se to krásně doplňuje! Chválí moudrost matky přírody naprostá většina laiků i odborníků v souvislosti  anatomií pohlavních orgánů. Často opomíjenou skutečností je odlišnost psychického vnímání vlastního průběhu  pohlavního aktu.

Muži jsou sobci! Tvrdí značná část žen. Dlužno ovšem poznamenat na adresu této výtky, že páni tvorstva jsou v naplňování sexuálních aktů popleteni hlasu matky přírody. Ta požaduje od každého samečka, aby oplodnil co možná nejvíc příslušnic  opačného pohlaví. Rychlost tohoto každého rituálu je podmínkou zdárného naplnění biologického poslání a tedy přežití. Jak snadno může láskou a milostným opojením zaneprázdněný sameček padnout za oběť!

Faktem je, že stále více a více mužů neposlouchá jen hlas matky přírody, ale snaží se vyhovět sexuálním touhám a požadavkům své partnerky. Však už také za blízkým keřem většinou nečíhá nebezpečný tygr.

ŽENA A ŽENA

Kdo může více a lépe porozumět sexuálním choutkám ženy nežli stejnou fyziologií a obdobným chápáním “věci” vybavená bytost? Téma lesbických sexuálních radovánek je nepřeberným rozsahem svých podob nevyčerpatelným námětem  realizovaných aktivit i sexuálních fantazií.

 

 Více článků najdete na portálu mamci.cz    

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno